Відтепер у наших клієнтів нові переваги: у разі резервування ліків, косметичних засобів та медичних товарів через мобільний застосунок «Мережа аптек D.S.» діє спеціальна знижена ціна!

Ідеться про спеціальну ціну на весь асортимент медико-фармацевтичної продукції, представленої в асортименті нашої мережі (окрім акційних товарів), – на 2% нижчу, аніж роздрібна аптечна.

Таке нововведення є акцією* тривалої дії і має на меті привернути увагу клієнтів до переваг користування нашим мобільним додатком, а саме:

  • завжди актуальної інформації про наявність продукції та ціни в аптеках «D.S.» у режимі онлайн;
  • зручної пропозиції найближчої до вас аптеки або підбіру адреси за найнижчою ціною необхідної продукції;
  • швидкої і надійної процедури резервування, а опісля – можливості забрати своє замовлення в обраній аптеці поза чергою;
  • для зареєстрованих користувачів – електронна Картка клієнта «D.S.» та детальна історія усіх покупок і замовлень (ціни, локації, баланс бонусних балів).

Додаток «Мережа аптек D.S.» (iOS, Android, Windows) можна безкоштовно завантажити тут.

Із запровадженням спеціальної зниженої ціни при резервуванні через наш мобільний застосунок усі переваги Програми лояльності для власників картки «D.S.» залишаються чинними – за онлайн-замовлення вам нарахують ще 3% знижки й 4% бонусними балами, наприклад:

Ціна товару в аптеці: 100,00 грн.

Ціна, яку ви побачите у мобільному додатку (–2%): 98,00 грн.

У касовому чеку (за умови здійсненого резервування):

Ціна товару:  98,00 грн.

Знижка (3%): –2,94 грн.

Сума до оплати: 95,06 грн.

+ за покупку 3,80 грн балами (4%)

Відтак, загальна сума економії становить 8,74 грн (9%).

-------------------------------------

Зазначимо, що при резервуванні через мобільний додаток діють такі самі акції, як і в аптеках та на нашому сайті резервування, проте знижки на акційні товари одразу не відображаються при резервуванні через мобільний додаток. Якщо серед обраних товарів є акційні, то після оформлення резервування остаточну вартість вашого замовлення, із урахуванням всіх акцій, вам повідомить оператор** нашого Центру підтримки клієнтів або працівник аптеки під час оплати зарезервованого товару.

Мобільний додаток «Мережа аптек D.S.» оперативний і потужний в інтелектуальному пошуку та містить увесь необхідний функціонал, аби самостійно здійснити пошук і резервування товарів у наших аптеках, завжди мати зі собою номер своєї картки клієнта, бачити історію своїх покупок і бонусних балів, бути вчасно проінформованим щодо актуальних акційних пропозицій. Приємно, що цей спосіб пошуку інформації та обслуговування в аптеках «D.S.» подобається нашим клієнтам – кількість скачувань додатка сягнула понад 40 тисяч!

Нагадаємо, що нещодавно ми створили серію навчальних відео про те, як встановити наш застосунок на iPhone та Androidзареєструватися в ньому і знайти потрібні медикаменти чи інші товари.

Якщо у вас виникли запитання при використанні мобільного додатка, можете зателефонувати у Службу підтримки 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) чи просто написати листа із запитанням на адресу ds@market-universal.com.ua або в Facebook.

 

*Акція діє від 22.01.2020 р. Адміністрація залишає за собою право змінити умови акції або скасувати (припинити) її дію без обов’язкового попереднього інформування споживачів. Якщо резервування (онлайн-замовлення) містило ліки, які, згідно з чинним законодавством, відпускаються за рецептом, в аптеці потрібно пред’явити дійсний рецепт лікаря.

**Оператор може телефонувати для підтвердження онлайн-замовлення: у робочі дні – від 8:00 до 21:00, у суботу – від 9:00 до 20:00, у неділю – від 10:00 до 20:00.