Акції від світових косметичних брендів у липні: подарунків забагато не буває!

Літо у розпалі, як і найрізноманітніші акційні пропозиції для наших клієнтів! Цього місяця на вас чекає просто таки рекордна кількість знижок та приємних подарунків від улюблених косметичних брендів. Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» високоякісні засоби всесвітньо відомих торгових марок на вигідних умовах!

 •  1+1=3 на весь асортимент французького бренду VICHY (окрім наборів) у визначених аптеках «D.S.» у Львові, Червонограді, Чернівцях, Києві, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Нетішині, Кам'янці-Подільському й Ужгороді, у визначені дні, до закінчення товарних залишків. Детальніше – у статті.
   
 • −15% на весь асортимент (окрім подарункових наборів) французького бренду CAUDALIE. Пропозиція діє до закінчення товарних залишків у визначені дні в кількох аптеках «D.S.»:

           ЛУЦЬК, пр. Волі, 9 – 16-17 липня;
           РІВНЕ, вул. Макарова, 23 (ТРЦ «Екватор») – 11, 25 липня;
           КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, пр-т М. Грушевського, 42а – 15-16 липня
           ЛЬВІВ, пр. Шевченка, 22 – 21 липня;
           ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, вул. Проскурівська, 18 – 23-24 липня;
           КИЇВ, вул. Велика Васильківська, 65 – 28 липня.

           Також діє акція на сонцезахисну лінію торгової марки CAUDALIE: при купівлі двох засобів із сонцезахисної серії цього бренду – друга упаковка на 50% дешевше!

 • 20% на весь асортимент (окрім наборів) натуральної косметики із продуктів бджільництва грецького бренду APIVITA  3-4 липня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент (в аптеці «D.S.» у Луцьку, що на просп. Волі, 9, - 2-3 липня). Пропозиція діє до закінчення товарних залишків.
   
 • 20% на весь асортимент (окрім наборів) французького бренду URIAGE 10-11 липня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент (в аптеці «D.S.» у Луцьку, що на просп. Волі, 9, - 9-10 липня). Пропозиція діє до закінчення товарних залишків.
   
 • 25% на косметику власної торгової марки Arbor Vitae для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, серії із нафтою косметичною, з олією насіння коноплі Hemp та Hemp Oil, для схильної до жирності шкіри Oil Control, для щоденного очищення Detox. Пропозиція діє упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків. Детальніше – у статті.

У другій половині місяця на вас чекають такі акції:

 • 15% на весь асортимент косметики німецького бренду EUCERIN від 20 до 31 липня. Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

Від 14 до 28 липня:

 • 25% на косметику серій Санісім (сонцезахист) та Бодіслім (догляд за тілом: для схуднення, від целюліту) французької торгової марки LIERAC (включно з наборами!), у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • 20% на косметику серій Гідрабіо (для зневодненої чутливої шкіри) і Фотодерм (сонцезахист) французької торгової марки BIODERMA (окрім наборів), у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • 20% на весь асортимент (окрім наборів) лікувальної косметики французької торгової марки FILORGA. Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • 20% на весь асортимент (включно з наборами!) лікувальної косметики французької торгової марки ALGOTHERM у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

Акції на засоби для догляду за волоссям:

 • 20% на весь асортимент професійної косметики для волосся італійського бренду INSIGHT. Пропозиція діє упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • 20% на засоби проти випадіння волосся німецького бренду Parusan (Dr. Theiss). Пропозиція діє упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • 15% на засоби для догляду за волоссям французького бренду KLORANE (окрім наборів). Пропозиція діє від 8 до 14 липня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • 20% на засоби догляду за волоссям французького бренду PHYTO (окрім шампунів, фарби для волосся та наборів), а також на набір вітамінів для зміцнення волосся та нігтів Phyto Phytophanere 2х120 капсул. Пропозиція діє від 14 до 28 липня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

А ще – слідкуйте у липні за подарунковими акціями (до закінчення подарункового фонду, наявність уточнюйте в аптеці або за безкоштовним номером 0 800 30 20 60):

Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!

 

Форма входу