Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

Заходи задля підвищення безпеки на час карантину!

Шановні наші відвідувачі! На час оголошеного карантину проти поширення вірусу COVID-19 аптеки «D.S.» працюють у штатному режимі. Для підвищення нашої з вами безпеки просимо взяти до уваги таку інформацію:

 • Якщо дозволяє місцерозташування аптеки і погодні умови, очікуйте своєї черги на вулиці. Просимо заходити в аптеку із розрахунку 1 особа до 1 фармацевта та дотримуватися дистанції до зони обслуговування 
 • Найбільш безпечна відстань один до одного – 3 метри. Якщо маєте ознаки нездужання як при ГРВІ – слід обов’язково одягнути медичну маску!
 • Перед входом (а краще – заздалегідь) підготуйте список потрібних вам ліків, за можливості – продезинфікукйте руки.
 • Для скорочення часу вашого перебування в аптеці і пришвидшення обслуговування, рекомендуємо Вам використовувати можливість онлайн-резервування: на нашому сайті aptekads.com.ua/ або через наш мобільний додаток. Ціни у мобільному додатку на 2% нижні, аніж роздрібні аптечні.
 • Для уникнення непорозумінь при резервуванні, оскільки кількість резервувань зросла, просимо очікувати смс про підтвердження вашого резерву.
 • Про наявність і ціну товарів у наших аптеках цілодобово інформує Центр підтримки клієнтів 0800302060 (дзвінки безкоштовні). Просимо розуміння у випадках, якщо телефонна лінія зайнята – це обумовлено суттєвим збільшенням звернень. 
 • Водночас, ціни і наявність усіх товарів у наших аптеках ви можете перевірити самостійно в режимі реального часу – на нашому сайті apteka-ds.com.ua або через наш мобільний додаток.
 • Ліки та інші медичні товари обміну та поверненню не підлягають (наказ МОЗ України №360 від 19.07.2005), тому просимо уважно перевіряти в аптеці свою покупку на відповідність!
 • У всіх наших аптеках Ви можете розрахуватися банківською карткою.
 • Пропозиція на ринку постачання медичних масок, гумових рукавичок та антисептиків залишається не надто стабільною, проте ми докладатимемо зусиль, аби ці товари були у наших аптеках. Роздрібна ціна на цю продукцію залежить від ціни закупівлі, яка зросла від початку епідемії коронавірусу. Торгівельна націнка на цю продукцію є мінімальною, тож просимо утриматися від звинувачень на адресу фармацевтів щодо підвищення цін.

Маски медичні (за наявностітут
Рукавички гумові (різні, за наявностітут
Антисептичні засоби (різні, за наявностітут

 • Для безпеки відвідувачів і фармацевтів прикасові зони в наших аптеках обладнані захисним склом, у торгових залах аптек із високим трафіком встановлено диспенсери з дезінфікуючими розчинами для обробки рук; згідно з нормативними вимогами МОЗ України персоналу рекомендовано застосовувати засоби індивідуального захисту, а приміщення аптек регулярно дезінфікуються.
 • Більшість із наших аптек у робочі працюють до 20.00-21.00 години, у суботу – до 18.00-20.00, у неділю – до 17.00-19.00. 

Ось перелік аптек, які у робочі дні працюють після 21.00 години (графік може змінитися!):

м.Львів, вул. Некрасова, 11а – 08.00 - 22.00
м.Львів, площа Соборна, 1 – 08.00 - 22.30
м.Львів-Винники, вул. Галицька, 18 – 08.00 - 21.30
м.Городок, вул. Перемишльська, 6 – 08.00 - 22.00
м.Чернівці, вул. Головна, 41 – 08.00 - 21.00
м.Чернівці, проспект Незалежності, 80 – 08.00 - 22.00
м.Київ, вул. Велика Васильківська, 65а – 08.30 - 20.30
м.Київ, вул. Авіаконструктора Сікорського, 1 – 08.00 - 22.00   
м.Київ, вул. Олени Пчілки, 6а – 08.00 - 22.00
м.Вишгород, вул. Симоненка, 3б – 08.00 - 22.00   

 • А ось перелік аптек «D.S.», які працюють цілодобово (перелік може змінитися!):

м.Кам`янець-Подільський, вул. Драгоманова, 1
м.Львів, вул. Городоцька, 218
м.Львів, вул. Стрийська, 107
м.Нетішин, просп. Незалежності, 22б
смт.Кельменці, вул. Сагайдачного, 76

 • Нагадуємо, що у зв'язку з вірогідністю поширення COVID-19 МОЗ України рекомендує за можливості залишатися вдома, мити та дезінфікувати руки, обмежити контакти, утриматись від поїздок за кордон, у випадку поганого самопочуття – звернутися телефоном до свого сімейного лікаря. Офіційні рекомендації тут.
 • Фахову статтю про коронавірус на нашому сайті можна прочитати за посиланням.
 • Про переваги за карткою клієнта "D.S." – читайте тут.

Усі ми зараз перебуваємо у небезпечному періоді невизначеності стосовно подальшого розвитку подій. Звісно, це буде непросто і не завжди зручно. Тому звертаємося до вас із проханням про належну толерантність одне до одного та побажанням не панікувати. Також просимо ставитись із розумінням і повагою до роботи фармацевтів, їм зараз дуже нелегко!

Бережіть себе, своїх близьких та будьте уважні! Здоров’я нам!

Форма входу

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару та його ціну у вашому місті!