Каталог
доставка
Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

код товару: ЦБ000002950
Упаковка / 10 шт
Є в наявності
!

Ціна дійсна при резервуванні

Аптеки
від 119.90 грн
Упаковка
1
блістер
0

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Дорослим - призначений для застосування дітям
Дорослим призначений для застосування дітям
Температура зберігання - не вище 30°C
Температура зберігання не вище 30°C
Взаємодія з їжею - не має значення
Взаємодія з їжею не має значення
Водіям - призначений для застосування дітям
Водіям призначений для застосування дітям
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю
Вагітним - призначений для застосування дітям
Вагітним призначений для застосування дітям
Дітям - з 1-го місяця
Дітям з 1-го місяця
Діабетикам - дозволено
Діабетикам дозволено
Годуючим - призначений для застосування дітям
Годуючим призначений для застосування дітям

Торгівельна назва Ефералган
Форма випуску супозиторії ректальні
Виробник Упса Сас
Країна власник ліцензії Франція
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки блістер
Кількість в упаковці 2 блістер(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >
доставка
Упса Сас
Є в наявності Є в наявності
від 201.80 грн
доставка
Упса Сас
Є в наявності Є в наявності
від 178.50 грн
Упса Сас
Є в наявності Є в наявності
від 153.90 грн
доставка
Упса Сас
Є в наявності Є в наявності
від 139.00 грн

Загальна характеристика: Загальна характеристика Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

  • Виробник: Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

    <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:UK'>УПСА САС, Франція/UPSA SAS, France.</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><a name='OLE_LINK2' style=''></a><a name='OLE_LINK1' style=''>Без рецепта.</a><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'></b><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> Супозиторії ректальні.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Основні фізико-хімічні властивості: </i><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language: UK'>б</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>ілі гладкі та глянцеві супозиторії.</span></p>
  • Упаковка:

    <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>По 5 супозиторіїв у блістері, по 2 блістери у картонній коробці.</span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Аналгетики та антипіретики. Код ATХ N02B E01.</span></p>
  • Код АТХ:

Застосування: Застосування Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Препарат слід застосовувати під ретельним наглядом лікаря, з особливою обережністю – дітям віком до 1 року.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Застосовувати ректально. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Cупозиторії не підлягають поділу для отримання необхідного дозування. Якщо при проведенні розрахунків добової дози відповідно до маси тіла дитини необхідне разове дозування, менше вмісту одного супозиторія, то після консультації з лікарем рекомендується застосовувати інші лікарські форми парацетамолу (наприклад розчин оральний). </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При лікуванні дітей слід дотримуватись режиму розрахунку дози відповідно до маси тіла дитини і залежно від цього вибирати прийнятну лікарську форму. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Приблизний вік дітей, виходячи з маси тіла, наведено тільки як рекомендація.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Ефералган, супозиторії ректальні по 80 мг, призначений для дітей з масою тіла від 4 до 6 кг (віком приблизно від 1 до 4 місяців). ід 3 до 4 супозиторіїв на добу з інтервалом між введеннями 6 годин, залежно від маси тіла дитини, з розрахунку 60 мг/кг/добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>Зразок розрахунку, коли маса тіла дитини – 4 кг:</span></p> <p><metricconverter productid='4 кг' style=''>4 кг</metricconverter><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'> х 60 мг</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>= 3 (до трьох супозиторіїв на добу),</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>80 мг</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>де:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>60 мг – добова доза парацетамолу на 1 кг маси тіла дитини на добу,</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>80 мг – кількість парацетамолу в одному супозиторії.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Ефералган, супозиторії ректальні по 150 мг, призначений для дітей з масою тіла від 8 до 12 кг (віком приблизно від 6 місяців до 2 років). ід 3 до 4 супозиторіїв на добу з інтервалом між введеннями 6 годин, залежно від маси тіла дитини, з розрахунку 60 мг/кг/добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>Зразок розрахунку, коли маса тіла дитини – 10 кг:</span></p> <p><metricconverter productid='10 кг' style=''>10 кг</metricconverter><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'> х 60 мг</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>= 4 (до чотирьох супозиторіїв на добу),</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>150 мг</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>де:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>60 мг – добова доза парацетамолу на 1 кг маси тіла дитини на добу,</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>150 мг – кількість парацетамолу в одному супозиторії.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Ефералган, супозиторії ректальні по 300 мг, призначений для дітей з масою тіла від 15 до 24 кг (віком приблизно від 4 до 9 років).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>Зразок розрахунку, коли маса тіла дитини – 20 кг:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>20 кг х 60 мг</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>= 4 (до чотирьох супозиторіїв на добу),</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>300 мг</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>де:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>60 мг – добова доза парацетамолу на 1 кг маси тіла дитини на добу,</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>300 мг – кількість парацетамолу в одному супозиторії.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Рекомендована добова доза парацетамолу становить близько 60 мг/кг маси тіла/добу, яку слід розподілити на 4 прийоми, тобто 15 мг/кг маси тіла кожні 6 годин. При вираженій нирковій недостатності </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>(кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) інтервал між прийомами має становити не менше 8 годин.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Застосування передбачає введення ректально одного супозиторія 80 мг або 150 мг, або 300 мг, яке повторюють при необхідності з інтервалом не менше 6 годин, але не перевищуючи добову дозу та кількість 4 супозиторіїв на добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Через ризик місцевої токсичності не рекомендується застосування супозиторіїв більше 4 разів на добу, а тривалість застосування при ректальному способі введення має бути щонайменшою. </span></p>

Протипоказання: Протипоказання Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

  • <p><span lang='UK' style=''>Симптоматичне лікування захворювань, що супроводжуються болем слабкої та помірної інтенсивності та/або підвищенням температури тіла.</span></p> <p><a name='_Hlk79492529' style=''>Протипоказання</a><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'></span></p> <p><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'>Підвищена чутливість до парацетамолу або до інших компонентів препарату.</span></p> <p><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'>Лікарський засіб містить соєву олію. Якщо у ас є алергія на арахіс або сою, не застосовуйте цей лікарський засіб.</span><span style='mso-bookmark: _Hlk79492529' style='mso-bookmark: _Hlk79492529'></span></p> <p><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'>Дитячий вік до 1 місяця (маса тіла дитини до 4 кг).</span></p> <p><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'>Тяжкі порушення функції нирок або/та печінки, </span><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'>гепатоцелюлярна недостатність, </span><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'>вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.</span></p> <p><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'>Запалення слизової оболонки прямої кишки та порушення функції ануса, ректальна кровотеча.</span><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'></span></p> <p><span style='mso-bookmark:_Hlk79492529' style='mso-bookmark:_Hlk79492529'>Не застосовувати препарат при діареї.</span></p> <p><b land='' style=''>Особливі заходи безпеки. </b></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Не давати препарат дітям разом з іншими засобами, що містять парацетамол.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>При лікуванні парацетамолом у дозі 60 мг/кг/добу супутнє застосування іншого антипіретика виправдане лише у разі неефективності парацетамолу. Не слід перевищувати рекомендованих доз.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Не застосовувати препарат при діареї.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Якщо гіпертермія продовжується понад 3 доби лікування препаратом або стан здоров’я погіршився, необхідно звернутися до лікаря.</span></p>

Побічна дія: Побічна дія Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-bidi-font-weight:bold'>Дуже рідко: </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>алергічні реакції: </i><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-bidi-font-weight:bold'>анафілаксія, анафілактичний шок, набряк Квінке, еритема, кропив’янка, шкірний свербіж, висип на шкірі та слизових оболонках, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>з боку органів кровотворення:</i><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-bidi-font-weight:bold'> анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія і нейтропенія;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>з боку дихальної системи:</i><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-bidi-font-weight:bold'> бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>з боку системи травлення:</i><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-bidi-font-weight:bold'> нудота, біль в епігастрії, порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект);</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>з боку ендокринної системи: </i><span lang='UK' style=''> гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.</span><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Пов’язані з лікарською формою: подразнення прямої кишки та анального отвору.</span><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При виникненні будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.</span></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'>Термін придатності.</b><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>3 роки.</span></p>

Передозування: Передозування Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Щоб уникнути передозування, не слід застосовувати інші лікарські засоби, що містять парацетамол.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Існує ризик передозування у маленьких дітей (поширені медикаментозне передозування і випадкове отруєння). Це може призвести до летального наслідку.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Одноразовий прийом у дозі 150 мг/кг маси тіла дитини може спричинити гепатоцелюлярну недостатність, порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз, крововиливи, гіпоглікемію, енцефалопатію, кому та призвести до летального наслідку. При цьому зростає рівень печінкової трансамінази, лактатдегідрогенази та білірубіну, протягом 12–48 годин знижується рівень протромбіну. Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може проявлятися сильним болем у ділянці попереку, гематурією, протеїнурією і розвинутись навіть у разі відсутності тяжкого ураження печінки. ідзначались також серцева аритмія і панкреатит. При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС – запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз); з боку системи травлення – гепатонекроз. У пацієнтів з факторами ризику (тривалий прийом карбамазепіну, фенобарбітону, фенітоїну, примідону, рифампіцину, звіробою або інших препаратів, що індукують печінкові ферменти; зловживання алкоголем; недостатність глутатіонової системи, наприклад неправильне харчування, СНІД, голодування, муковісцидоз, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки. Ураження печінки може стати явним через 12–48 годин після передозування. При передозуванні пацієнта слід негайно доставити в лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми передозування з’являються протягом перших 24 годин: нудота, блювання, зниження апетиту, блідість, біль у животі – та можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження. Невідкладні заходи:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>? </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>негайна госпіталізація; </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>? </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>визначення рівня парацетамолу у плазмі крові;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>? </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>промивання шлунка;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>? </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>введення антидоту N-ацетилцистеїну внутрішньовенно або метіоніну перорально протягом перших 10 годин;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>? </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>симптоматична терапія.</span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Препарат у даній лікарській формі застосовують тільки дітям.</span></p> <p><span class='tlid-translation' style=''>Значна кількість даних щодо вагітних жінок не вказує ні на вади розвитку, ні на фето-/неонатальну токсичність. Епідеміологічні дослідження розвитку нервової системи у дітей, які зазнали впливу парацетамолу в утробі матері, показують непереконливі результати. При клінічній необхідності парацетамол можна застосовувати під час вагітності в найнижчій ефективній дозі протягом найкоротшого терміну і з найменшою можливою частотою.</span></p> <p><span class='tlid-translation' style=''>Традиційні дослідження з використанням прийнятих в даний час стандартів для оцінки токсичності для розмноження і розвитку відсутні.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або з іншими механізмами.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Препарат у даній лікарській формі застосовують тільки дітям.</span></p>

Діти: Діти Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При лікуванні дітей слід дотримуватись режиму дозування відповідно до маси тіла дитини і залежно від цього вибирати відповідну лікарську форму.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Ефералган, супозиторії ректальні по 80 мг, призначений для дітей з масою тіла від 4 до 6 кг (віком приблизно від 1 місяця до 4 місяців).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Ефералган, супозиторії ректальні по 150 мг, призначений для дітей з масою тіла від 8 до 12 кг (віком приблизно від 6 місяців до 2 років).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Ефералган, супозиторії ректальні по 300 мг, призначений для дітей з масою тіла від 15 до 24 кг (віком приблизно від 4 до 9 років).</span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Зберігати при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.</span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>діюча речовина:</i><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> парацетамол;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>1 супозиторій ректальний містить 80 мг або 150 мг, або 300 мг парацетамолу;</span></p> <p><tt land='' style=''>допоміжна речовина:</tt><tt land='' style=''> </tt><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:UK'>напівсинтетичні гліцериди (включаючи соєвий лецитин).</span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>При прийомі максимальних доз парацетамолу (4 г/добу) протягом як мінімум 4 днів існує ризик посилення ефекту перорального антикоагулянту і підвищений ризик кровотечі. Слід контролювати МН (міжнародне нормалізоване відношення) через рівні проміжки часу. При необхідності дозу перорального антикоагулянту слід відкорегувати під час лікування парацетамолом.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватись метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватись холестираміном. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується гепатотоксичний вплив препарату на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом, рифампіцином підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>исокі концентрації парацетамолу можуть впливати на лабораторні результати визначення глюкози у крові оксидазо-пероксидазним методом, сечової кислоти при використанні методу з фосфорновольфрамовою кислотою.</span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><i land='' style=''>Фармакодинаміка.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>смоктування парацетамолу при ректальному введенні є більш повільним, ніж при пероральному застосуванні, однак воно є більш повним. Пікова концентрація у плазмі крові досягається протягом 2–3 годин після введення.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Парацетамол швидко розподіляється у всіх тканинах. Концентрації у крові, слині та плазмі є порівнянними між собою. Зв’язування з білками плазми слабке.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Мінімальний шлях метаболізму, що каталізується цитохромом P450, призводить до утворення проміжного реагенту (N-ацетилбензохіноніміну), який при нормальному застосуванні швидко детоксикується відновленим глутатіоном та виводиться з сечею після кон’югації з цистеїном та меркаптопуриновою кислотою.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> Однак при масивному отруєнні кількість цього токсичного метаболіту підвищується.</span></p> <p><tt land='' style=''>иводиться в основному із сечею. </tt><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>90 %</span><tt land='' style=''> прийнятої</tt><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> дози парацетамолу виводиться нирками протягом 24 годин, в основному у формі глюкуронідних кон’югатів (від 60 до 80 %) і сульфатних кон’югатів (від 20 до 30 %).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Менше 5 % речовини виводиться у незміненому вигляді.</span></p> <p><tt land='' style=''>Період напіввиведення </tt><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif; mso-ansi-language:UK'>становить від 4 до 5 годин.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>При серйозній нирковій недостатності (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв) виведення парацетамолу та його метаболітів уповільнюється.</span></p>

Адреса: Адреса Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:13.0pt;line-height:115%;mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>304, авеню Доктора Жана Брю, 47000 м. Ажан, Франція/304, avenue du Docteur Jean Bru, 47000 Agen, France.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:13.0pt;line-height:115%;mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>979, авеню де Пірене, 47520 м. Ле Пасаж, Франція/979, avenue des Pyrenees, 47520 Le Passage, France.</span></p>

Особливості: Особливості Ефералган супозиторії ректальні 80 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Слід бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу та флуклоксациліну, оскільки одночасний прийом асоціюється з метаболічним ацидозом з високим аніонним проміжком, особливо у пацієнтів з груп ризику («Особливості застосування»).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Для дітей з масою тіла менше 37 кг максимальна добова доза парацетамолу не має перевищувати 80 мг/кг маси тіла/добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Для дітей з масою тіла від 38 кг до 50 кг максимальна добова доза парацетамолу не має перевищувати 3 г/добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Для дітей з масою тіла понад 50 кг максимальна добова доза парацетамолу не має перевищувати 4 г/добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>При застосуванні супозиторіїв існує ризик явищ місцевої токсичності, частота та інтенсивність проявів токсичності зростає при тривалішому застосуванні, у разі коротших інтервалів між введеннями та у разі збільшення дози.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Рекомендується бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу та флуклоксациліну через підвищений ризик розвитку метаболічного ацидозу з високим аніонним проміжком, особливо у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю, сепсисом, недоїданням та іншими джерелами дефіциту глутатіону (наприклад, хронічний алкоголізм), а також тих, хто вживає максимальні добові дози парацетамолу. Рекомендується ретельний моніторинг, включаючи вимірювання вмісту 5-оксопроліну в сечі</span><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p>