Каталог
доставка
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

код товару: ЦБ000005782
Упаковка / 1 флакон
Є в наявності
!

Ціна дійсна при резервуванні

Аптеки
від 90.10 грн
Упаковка
1

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Дорослим - застосовується в іншій лікарській формі
Дорослим застосовується в іншій лікарській формі
Дітям - з 3-ох місяців до 12-ти років
Дітям з 3-ох місяців до 12-ти років
Вагітним - призначений для застосування дітям
Вагітним призначений для застосування дітям
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю
Годуючим - призначений для застосування дітям
Годуючим призначений для застосування дітям
Діабетикам - з обережністю
Діабетикам з обережністю
Температура зберігання - від 5°C до 30°C
Температура зберігання від 5°C до 30°C
Взаємодія з їжею - не має значення
Взаємодія з їжею не має значення
Водіям - призначений для застосування дітям
Водіям призначений для застосування дітям

Торгівельна назва Панадол Бебі
Форма випуску суспензія оральна
Виробник ГСК Консьюмер Хелскер
Країна власник ліцензії Швейцарія
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки Упаковка
Кількість в упаковці 1 Упаковка(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >
доставка
Мепро Фармасьютикалс Пріват
Є в наявності Є в наявності
від 188.25 грн
Наброс Фарма Пвт
Є в наявності Є в наявності
від 1260.00 грн
доставка
Лабораторіос Алкала Фарма
Є в наявності Є в наявності
від 302.80 грн
доставка
Контракт Фармакал Корпорейшн
Є в наявності Є в наявності
від 191.50 грн
доставка
доставка
доставка
доставка
доставка
Рафтон Лабораторіз
Є в наявності Є в наявності
від 327.80 грн
доставка

Загальна характеристика: Загальна характеристика Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

  • Виробник: Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

    <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>ГСК Консьюмер Хелскер САРЛ/ </span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US'>GSK</span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> </span><span style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:EN-US' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:EN-US'>Consumer</span><span style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'> </span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language: EN-US' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language: EN-US'>Healthcare</span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> </span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US'>SARL</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;letter-spacing:.2pt;mso-ansi-language:UK'>Без рецепта</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>.</span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b land='' style=''> </b><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Суспензія оральна. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Основні фізико-хімічні властивості: </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>непрозора або напівпрозора, від білого до коричнюватого кольору суспензія.</span><span lang='RU' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:RU'></span></p>
  • Упаковка:

    <p><b land='' style=''> </b><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>По 100 мл у флаконі; по 1 флакону та мірному пристрою у вигляді шприца в картонній коробці з маркуванням українською та англійською мовами.</span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><b land='' style=''> </b><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Аналгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Код АТX </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language: UK'>N02B E01.</span></p>
  • Код АТХ:

Протипоказання: Протипоказання Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

  • <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки і/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія. Дитячий вік до 3</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-ansi-language: EN-US'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>місяців.</span></p>

Застосування: Застосування Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Препарат призначений для перорального прийому.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Перед застосуванням флакон необхідно збовтати. Дозуючий пристрій міститься всередині упаковки.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Не перевищувати рекомендовану дозу. Необхідно застосовувати найнижчу дозу препарату, що є необхідною для отримання лікувального ефекту. Інтервал між прийомами повинен становити не менше 4 годин.</span></p> <p><a name='_Hlk15305772' style=''>Для полегшення реакції після вакцинації</a><i land='' style=''>. </i><span lang='UK' style='font-family:"Times New Roman",serif;font-weight:normal; mso-bidi-font-style:italic'>Дітям віком від 3 місяців до 12 років:</span><span lang='UK' style='font-family: "Times New Roman",serif;font-weight:normal'> р</span><span lang='UK' style='font-family:"Times New Roman",serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight: bold'>азова доза парацетамолу – 10–15 мг/кг маси тіла, максимальна добова доза – 60 мг/кг маси тіла. Якщо необхідним є прийняття другої дози, її можна застосувати не раніше ніж через 4 години. Якщо підвищена температура продовжує зберігатись після другого прийому, необхідно звернутись за консультацією до лікаря.</span></p> <p><a name='_Hlk15305532' style=''>У інших випадках при болю та температурі</a><i land='' style=''>. </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-fareast-font-family: Calibri;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Діти віком від 3 місяців до 12 років</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>: разова доза парацетамолу – 10</span><span style='mso-bookmark:_Hlk15305435' style='mso-bookmark:_Hlk15305435'>–</span><span style='mso-bookmark:_Hlk15305435' style='mso-bookmark:_Hlk15305435'>15 мг/кг маси тіла. Якщо необхідним є прийняття другої дози, її можна застосувати не раніше ніж через 4 години, максимальна добова доза – 60 мг/кг маси тіла.</span><span style='mso-bookmark:_Hlk15305435' style='mso-bookmark:_Hlk15305435'> </span><span style='mso-bookmark: _Hlk15305435' style='mso-bookmark: _Hlk15305435'>Не слід приймати більше 4 доз протягом 24 годин. Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 доби.</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><a name='_Hlk15305614' style=''>Орієнтовне дозування препарату залежно від маси тіла та віку дитини приведено в таблиці нижче, проте у будь-якому випадку потрібно впевнитись, що дозування не перевищує 10–15 мг парацетамолу на кілограм маси тіла дитини</a><span lang='UK' style='font-family:"Times New Roman",serif;font-weight:normal; mso-bidi-font-weight:bold'>.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-family: "Times New Roman",serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold'>Маса тіла, кг</span></p> <p><span lang='UK' style='font-family: "Times New Roman",serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold'>ік</span></p> <p><span lang='UK' style='font-family: "Times New Roman",serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold'>Разове дозування, мл</span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>6</span><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size: 12.0pt'>8</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>3</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>6</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> місяців</span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>3,5</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>4</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>8</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>10</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>6</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>12</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> місяців</span><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>4,5</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>5</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>10</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>13</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>1</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>2</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> роки</span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>6</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>6,5</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>13</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>15</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>2</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>3</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> роки</span><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>7</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>8</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>15</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>21</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>3</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>6</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> років</span><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>9</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>10</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>21</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>29</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>6</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>9</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> років</span><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>13</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>14</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>29</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>42</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>9</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>12</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> років</span><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'></span></p> <p><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>18</span><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>–</b><span lang='EN-GB' style='font-size:12.0pt'>19</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>При порушенні роботи нирок та печінки у дитини необхідно звернутися до лікаря, перш ніж застосовувати їй даний лікарський засіб. Це пов’язано з наявністю у складі лікарського засобу парацетамолу.</span></p> <p><u land='' style=''>икористання шприца</u></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>1. Натисніть на поршень до кінця, щоб закрити шприц, потім щільно вставте його в шийку пляшки.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>2. Переверніть пляшку догори дном і обережно наберіть потрібну дозу для вашої дитини.</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:RU;font-weight:normal; mso-bidi-font-style:italic'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>Необхідна доза визначається в точці, де найширші сторони поршня перетинаються з потрібною позначкою «ml» (що відповідає кількості мілілітрів)</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US;font-weight:normal; mso-bidi-font-style:italic'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>на циліндрі шприца.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>3. Переверніть пляшку вертикально і обережно прокручуючи шприц, вийміть його.</span></p> <p><span style='mso-bookmark:_Hlk87278567' style='mso-bookmark:_Hlk87278567'>Після використання</span><span style='mso-bookmark:_Hlk87278567' style='mso-bookmark:_Hlk87278567'>:</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-weight:normal; mso-bidi-font-style:italic'>1.</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:RU;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>Промийте шприц</span><span lang='RU' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:RU;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-weight:normal; mso-bidi-font-style:italic'>2. Протріть шийку пляшки</span><span lang='RU' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:RU;font-weight:normal; mso-bidi-font-style:italic'>;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-weight:normal; mso-bidi-font-style:italic'>3.</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:RU;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-weight:normal;mso-bidi-font-style:italic'>Щоб щільно закрити кришку, натисніть та закрутіть її, потім поверніть назад, доки не почуєте звук клацання.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

  • <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Біль під час прорізування зубів, зубний біль, біль у горлі, гарячка при застуді, грипі та дитячих інфекціях, таких як вітрянка, коклюш, кір, паротит (свинка).</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Препарат також рекомендований для лікування поствакцинальної гіпертермії у немовлят віком від 3 місяців.</span></p>

Побічна дія: Побічна дія Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Побічні реакції парацетамолу виникають рідко. Побічні реакції, отримані в результаті широкого постмаркетингового досвіду, причиною яких вважається парацетамол, приведені нижче із зазначенням відповідної системи органів та частоти виникнення.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку системи крові та лімфатичної системи</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> (рідкісні: < 1/10000): тромбоцитопенія.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку імунної системи:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> (рідкісні: < 1/10000): анафілаксія, реакції гіперчутливості на шкірі, включаючи висип на шкірі, ангіоедему, синдром Стівенса – Джонсона та токсичний епідермальний некроліз.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> (рідкісні: < 1/10000): бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних протизапальних засобів. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку гепатобіліарної системи</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> (рідкісні: < 1/10000): порушення функції печінки.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Також для препаратів, що містять парацетамол, відомі такі побічні реакції: шкірний свербіж, мультиформна ексудативна еритема, нудота, біль в епігастрії, гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, набряк Квінке, кропив’янка, зниження артеріального тиску, ниркова коліка, гепатонекроз.</span></p> <p><b land='' style=''>Термін придатності.</b></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>2 роки. Після першого відкриття термін придатності 6 місяців.</span></p>

Передозування: Передозування Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до необхідності пересадки печінки або до летального наслідку. Досвід свідчить, що клінічні ознаки ураження печінки після передозування парацетамолом з’являються зазвичай через 24–48 годин після передозування та досягають максимуму через 4–6 діб. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Лікування слід розпочати негайно та доставити пацієнта у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Симптоми передозування в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, втрата апетиту та абдомінальний біль. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. ідзначались також серцева аритмія та гострий панкреатит, що зазвичай супроводжувався порушеннями функції печінки та гепатотоксичністю. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС можливе запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи ? нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз). </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Лікування при передозуванні або навіть при підозрі на передозування потрібно розпочати негайно, для чого слід доставити пацієнта у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування, оскільки ураження печінки може розвиватись не одразу. Слід розглянути лікування N-ацетилцистеїном або метіоніном. </span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Препарат призначений для застосування дітям.</span></p>

Діти: Діти Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-family: "Times New Roman",serif;font-weight:normal'>Не застосовувати препарат дітям віком до </span><span lang='RU' style='font-family:"Times New Roman",serif; mso-ansi-language:RU;font-weight:normal'>3</span><span lang='UK' style='font-family:"Times New Roman",serif;font-weight:normal'> місяців. Рекомендується застосовувати дітям віком від </span><span lang='RU' style='font-family:"Times New Roman",serif; mso-ansi-language:RU;font-weight:normal'>3</span><span lang='UK' style='font-family:"Times New Roman",serif;font-weight:normal'> місяців до 12 років.</span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='RU' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:RU'>Зберігати при температурі нижче 30 °С у недоступному для дітей місці та поза полем їхнього зору. Не заморожувати.</span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><i land='' style=''>діюча речовина: </i><span lang='RU' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:RU;mso-bidi-font-style:italic'>парацетамол;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>5 мл суспензії містять 120 мг парацетамолу;</span></p> <p><i land='' style=''>допоміжні речовини:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> ксантанова камедь, мальтит рідкий, ароматизатор полуничний, сорбіту розчин, що не кристалізується, метилпарабен, пропілпарабен, динатрію едетат, кислота лимонна безводна, тринатрію цитрат дигідрат, гліцерин, сахаралоза, вода очищена.</span></p>

Водіння авто: Водіння авто Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Препарат призначений для застосування дітям.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Не очікується впливу на швидкість реакцій при роботі з машинами або іншими механізмами.</span><span lang='RU' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:RU;mso-bidi-font-weight:bold; mso-bidi-font-style:italic'></span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при застосуванні метоклопраміду та домперидону і зменшуватися при застосуванні холестираміну. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів із підвищенням ризику кровотечі може бути посилений при одночасному довготривалому застосуванні парацетамолу. Періодичний прийом не має значного ефекту. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>исокі концентрації парацетамолу можуть впливати на лабораторні результати визначення глюкози у крові оксидазо-пероксидазним методом, сечової кислоти при використанні методу з фосфорновольфрамовою кислотою.</span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Фармакодинаміка.</i></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Препарат містить парацетамол – аналгетик та антипіретик (знеболювальний і жарознижувальний засіб). Ефект базується на інгібуванні синтезу простагландинів у ЦНС.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Фармакокінетика.</i></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол швидко і майже повністю адсорбується в шлунково-кишковому тракті та розподіляється в більшості тканин організму. Зв’язування парацетамолу з білками плазми крові є мінімальним при прийомі в терапевтичних концентраціях.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол метаболізується переважно в печінці та виділяється із сечею у вигляді продуктів перетворення. Середній період напіврозпаду у плазмі крові після перорального прийому для парацетамолу – близько 2,3 години.</span></p>

Адреса: Адреса Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Рут де Летра, Ніон, 1260, Швейцарія/ </span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US'>Route</span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> </span><span style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:EN-US' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:EN-US'>de</span><span style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'> </span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language: EN-US' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language: EN-US'>l</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>`</span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:EN-US'>Etraz</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>, </span><span style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:EN-US' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:EN-US'>Nyon</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>, 1260, </span><span style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language: EN-US' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language: EN-US'>Switzerland</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language: UK'></span></p>

Особливості: Особливості Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл 100 мл 1 флакон

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Містить парацетамол. Не застосовувати препарат разом із будь-якими іншими препаратами, що містять парацетамол та застосовуються, наприклад, для зниження температури, лікування болю, симптомів грипу та застуди, а також безсоння. Одночасне застосування разом з іншими препаратами, що містять парацетамол, може призвести до передозування. </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до необхідності пересадки печінки або до летального наслідку.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>При захворюваннях печінки або нирок або при </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>зниженому рівні глутатіону перед застосуванням препарату потрібно порадитися з лікарем. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Слід враховувати, що у пацієнтів із захворюваннями печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу. Лікування слід припинити, якщо виявлено гострий вірусний гепатит.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Зафіксовано порушення функції печінки/печінкової недостатності у пацієнтів, що мали знижений рівень глутатіону, наприклад, при серйозному виснаженні організму, анорексії, низькому індексі маси тіла, хронічному алкоголізмі або сепсисі.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>У пацієнтів зі зниженням рівня глутатіону при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Якщо симптоми не зникають або погіршуються після 3 діб прийому лікарського засобу, слід звернутися до лікаря.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Якщо швидкість фільтрації у нирках становить нижче 10 мл/хв, інтервал між прийомом лікарського засобу збільшують до 8 годин.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Занадто тривале застосування лікарського засобу або застосування його у великих дозах може призводити до порушень функцій печінки та нирок, а також до порушень у складі крові. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Препарат містить мальтит (E 965) та розчин сорбіту (E 420). Кожні 5 мл суспензії містять 666,5 мг сорбіту. Пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози не слід приймати цей препарат. Пацієнтам із непереносимістю деяких цукрів слід проконсультуватись з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Препарат містить метилпарабен, пропілпарабен, динатрію едетат, тринатрію цитрат дигідрат, які можуть спричиняти алергічні реакції (в тому числі уповільнені).</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Зберігати препарат поза полем зору дітей та у недоступному для дітей місці.</span></p>