Каталог
Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

код товару: ЦБ000025284
Упаковка / 10 шт
Є в наявності
!

Ціна дійсна при резервуванні

Аптеки
від 17.20 грн
Упаковка
1

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Дорослим - дозволено
Дорослим дозволено
Температура зберігання - від 5°C до 25°C
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею - не має значення
Взаємодія з їжею не має значення
Діабетикам - з обережністю
Діабетикам з обережністю
Водіям - дозволено
Водіям дозволено
Вагітним - за призначенням лікаря з урахуванням користь/ризик
Вагітним за призначенням лікаря з урахуванням користь/ризик
Годуючим - за призначенням лікаря
Годуючим за призначенням лікаря
Дітям - з 3-х років
Дітям з 3-х років
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю

Торгівельна назва Парацетамол
Форма випуску таблетки
Виробник Лубнифарм
Країна власник ліцензії Україна
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки Упаковка
Кількість в упаковці 1 Упаковка(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >
доставка
Борщагівський ХФЗ
Є в наявності Є в наявності
від 60.40 грн
доставка
доставка
доставка
доставка
Здоров'я ФК
Є в наявності Є в наявності
від 14.70 грн
доставка
Дарниця ФФ
Є в наявності Є в наявності
від 19.55 грн
С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо Фармаколоджико
Є в наявності Є в наявності
від 171.30 грн

Загальна характеристика: Загальна характеристика Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

  • Виробник: Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

    <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>АТ «Лубнифарм».</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Без рецепта: таблетки № 10. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>За рецептом: № 100 (10?10).</span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b land='' style=''></b><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'> Таблетки.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Основні фізико-хімічні властивості:</i><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>цільні правильні, круглі циліндри, верхня і нижня поверхні яких плоскі, краї поверхонь скошені, з рискою для поділу, білого або білого з кремуватим відтінком кольору.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p>
  • Упаковка:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>По 10 таблеток у блістерах; </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>по 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у пачці.</span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.
  • Код АТХ:

    N02B E01.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • color:windowtext
  • mso-ansi-language:UK'>Підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.</span><span lang='UK' style='color:windowtext
  • mso-ansi-language:UK'></span></p>

Застосування: Застосування Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Препарат призначений для перорального прийому.</span></p> <p><i land='' style=''>Дорослим та дітям віком від 12 років</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: по 2 таблетки (400 мг) 3-4 рази на добу, з інтервалом між прийомами не менше 4 годин. Не більше 4000 мг протягом 24 годин.</span></p> <p><i land='' style=''>Дітям (6-12 років):</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'> по 1-2 таблетки (200-400 мг) кожні 4-6 годин. </span></p> <p><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Не слід приймати більше 20 таблеток (4000 мг) протягом 24 годин.</span></p> <p><i land='' style=''>Дітям віком 3-6 років: </i><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>по ?-1 таблетки (100-200 мг) до 4 разів на добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Тривалість лікування визначає лікар.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri; mso-ansi-language:UK'>Не перевищувати рекомендовану дозу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri; mso-ansi-language:UK'>Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол</span><span lang='UK' style='font-size:14.0pt;mso-ansi-language:UK'>.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • color:windowtext
  • mso-ansi-language:UK'>Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження
  • невралгії
  • зубний біль
  • полегшення симптомів застуди та грипу, таких як гарячка, ломота, біль. </span><span lang='UK' style='color:windowtext
  • mso-ansi-language:UK'></span></p>

Побічна дія: Побічна дія Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Припинити застосування препарату та негайно звернутися до лікаря у випадку виникнення побічних реакцій.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Побічні реакції парацетамолу трапляються дуже рідко (< 1/10 000):</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>– алергічні реакції: анафілаксія, шкірний свербіж, висипи на шкірі і слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозна кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса — Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>– з боку травного тракту: нудота, біль в епігастрії, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>– з боку ендокринної системи</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>– з боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'> – порушення з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) та до інших нестероїдних протизапальних засобів.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Звітування про підозрювані побічні реакції.</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'></i></p> <p><span class='spelle' style=''>Повідомлення</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> про побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має велике значення. Це дає змогу проводити моніторинг співвідношення користь/ризик при застосуванні цього лікарського засобу. Медичним та фармацевтичним працівникам, а також пацієнтам або їхнім законним представникам слід повідомляти про усі випадки підозрюваних побічних реакцій та відсутності ефективності лікарського засобу через Автоматизовану інформаційну систему з фармаконагляду за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua.</span></p> <p><b land='' style=''>Термін придатності.</b></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>3 роки.</span><span lang='UK' style='color:windowtext; mso-ansi-language:UK'></span></p>

Передозування: Передозування Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ІЛ-інфекція, голод, кахексія) прийняття 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, крововиливи, гіпоглікемію, кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. ідзначалися також серцева аритмія та панкреатит. </span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи ? запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи ? нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз). </span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням, або можуть не відображати тяжкості передозування або ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. Концентрації парацетамолу у плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект отримують при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. У разі необхідності пацієнту внутрішньовенно вводять N-ацетилцистеїн згідно зі встановленим переліком доз. При відсутності блювання можна застосувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею. </span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Призначення препарату у період вагітності можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол проникає у грудне молоко, але у клінічно незначних кількостях. Доступні опубліковані дані не містять протипоказань щодо годування груддю.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p>

Діти: Діти Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Не рекомендується застосовувати дітям віком до 3 років.</span><span lang='UK' style='color:windowtext; mso-ansi-language:UK'></span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ?С.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Зберігати у недоступному для дітей місці. </span><span lang='UK' style='color:windowtext; mso-ansi-language:UK'></span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><i land='' style=''>діюча речовина:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'> paracetamol;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>1 таблетка містить парацетамолу 200 мг;</span></p> <p><i land='' style=''>допоміжні речовини:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'> крохмаль картопляний, кальцію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гідроксипропілметилцелюлоза.</span></p>

Водіння авто: Водіння авто Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Не впливає.</span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>При одночасному призначенні барбітуратів, протисудомних (протиепілептичних) засобів, рифампіцину, вживанні алкоголю значно збільшується ризик гепатотоксичної дії.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол збільшує ефект непрямих антикоагулянтів (похідних кумарину). Метоклопрамід та домперидон підвищує, а холестирамін – знижує швидкість всмоктування. Парацетамол слід застосовувати за 1 годину до або через 4-6 годин після прийому холестираміну. Барбітурати зменшують жарознижувальну активність.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Антикоагуляторний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений при одночасному довготривалому щоденному застосуванні парацетамолу, з підвищенням ризику кровотечі. Періодичний прийом не має значного ефекту.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. </span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Фармакодинаміка.</i></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол являє собою 4-гідроксиацетанилід – ненаркотичний, несаліцилатний аналгетик та антипіретик, аналгетичну активність якого позв’язують з центральною та периферичною дією. Підвищує поріг больової чутливості, має слабку протизапальну дію у результаті пригнічення синтезу простагландинів та блокує імпульси на чутливих до брадикініну рецепторах.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Фармакокінетика.</i></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Препарат швидко та повністю всмоктується після прийому внутрішньо. Максимальні концентрації у плазмі крові реєструються через 15-60 хвилин після його прийому. Терапевтично ефективна концентрація парацетамолу у плазмі крові досягається при його призначенні у дозі 10-15 мг/кг. Парацетамол метаболізується у печінці в основному шляхом реакцій кон’югації з сірчаною та глюкуроновою кислотами, з утворенням глюкуроніду і сульфату парацетамолу. Парацетамол виводиться нирками, менше 5 % виводиться у незміненому стані. Період напіввиведення після прийому внутрішньо становить приблизно 1-4 години. При тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв) виведення парацетамолу та його метаболітів відбувається повільніше. </span></p>

Адреса: Адреса Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16. </span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p>

Особливості: Особливості Парацетамол таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Слід бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу і флуклоксациліну, оскільки одночасний прийом асоціюється з метаболічним ацидозом з високим аніонним проміжком, особливо у пацієнтів з груп ризику («Особливості застосування»).</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Пробенецид вдвічі знижує кліренс парацетамолу шляхом блокування його зв’язування з глюкуроновою кислотою, тому при комбінованій терапії з пробенецидом доза парацетамолу має бути зниженою.</span><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол слід застосовувати з обережністю з хлорамфеніколом через подовження періоду напіврозпаду та збільшення токсичної дії останнього.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Необхідно порадитись з лікарем стосовно можливості застосування препарату:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам, які застосовують варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект; </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам, які приймають аналгетики при артритах легкої форми;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>у пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>- у разі якщо головний біль набуває постійного характеру.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>раховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;color:windowtext;mso-ansi-language:UK'>Потрібно бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу і флуклоксациліну через підвищений ризик розвитку метаболічного ацидозу з високим аніонним проміжком, особливо у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю, сепсисом, у разі недоїдання та за наявності інших причин дефіциту глутатіону (наприклад, хронічний алкоголізм), а також якщо застосовуються максимальні добові дози парацетамолу. Рекомендується ретельний моніторинг, включаючи вимірювання вмісту 5-оксопроліну в сечі.</span></p>