1 червня у Камʼянці-Подільському відбувся благодійний прогулянковий забіг для працівників мережі аптек «D.S.» та їхніх діток. Наш корпоративний захід підтримала міська рада та включила його до загальноміських подій.

Забіг відбувся у парку Героїв Євромайдану, а головною метою стала взаємопідтримка, натхнення від спільної участі у заході разом із батьками, колегами та чудовий настрій.

До цікавого та активного відпочинку приєдналось майже 30 дітей наших працівників – віком від 4 і до 17 років! Юні учасники швидко знайшли спільну мову і заряджали позитивом дорослих. Старші діти не прагнули вирватися вперед, а натомість допомагали наймолодшим учасникам. В результаті переможцями були всі – єдина дружня команда!

Опісля пройденої дистанції усім вручили пам'ятні медалі, солодкі призи зі Львова та інші цікаві подарунки. Але розходитися ніхто не поспішав – діти висловили бажання продовжити зустріч і захоплено розповідали вірші про Україну, співали пісні, спілкувалися і ділилися світлими емоціями.

«Ми розуміємо, що зараз всі почуваються виснаженими, до того ж у звʼязку із щоденними новинами про події війни у нас зникають сили чи бажання брати участь в якихось заходах. Відтак ми призупинили на час повномасштабної війни наші корпоративні події, втім до Дня захисту дітей вирішили провести для наших працівників та їхніх діток символічний, сімейний забіг. Така прогулянка допомогла відчути піднесення і радість від того, що батьки беруть участь у активному відпочинку разом із дітьми», – розповіла наша регіональна директорка у Камʼянці-Подільському Наталія Денисова і додала: «Діти мають бути щасливими попри все! Ми живемо заради дітей, захищаємо їх і робимо все щодня кожен на своєму місці, щоб вберегти від болю і страждань, не дати ворогу забрати їхнє дитинство. Я вірю, що українські діти будуть господарями на своїй землі, житимуть в сильній самодостатній непереможній Україні. А ми зробимо для цього усе можливе».

Важливо, що захід мав благодійну мету. Нашим працівникам вдалося зібрати 8600 грн, які передадуть на потреби 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ «Едельвейс».