Корпоративне волонтерство та благочинні ініціативи є невід’ємною частиною діяльності нашої компанії. У цій публікації ділимось кількома корпоративними новинами, адже мережа аптек D.S. – це не тільки ліки, а й люди і події, які творять її щоденне життя та історію.

Так, в останній день літа у Львові наші працівники разом з дітьми провели благодійний прогулянковий забіг. Корпоративний захід приурочили до початку нового навчального року, а метою стало активне проведення часу разом і, безперечно, допомога Збройним Силам України, адже учасникам вдалося зібрати понад 15 000 гривень. Така бадьора прогулянка допомогла кожному учаснику відчути позитив, єднання колективу і справжнє духовне піднесення!

А нещодавно, з нагоди Дня Незалежності, ми традиційно власноруч виготовили партію фірмових батончиків з горіхів і сухофруктів для військовослужбовців, які самовіддано дають відсіч загарбникам у найгарячіших точках фронту. Хай ці смаколики будуть приємною звісточкою від аптекарів з «D.S.» для наших воїнів і додадуть їм сил та енергії на шляху до перемоги! Перевірений рецепт батончиків для військових знайдете на нашому сайті:

Енергетичні батончики з горіхів і сухофруктів для військових: перевірений рецепт від аптекарів мережі D.S.

Активно долучаємось до зборів на потреби ЗСУ, зокрема бригад і підрозділів, у яких служать працівники нашої компанії та їхні рідні. До прикладу, тими днями здійснили закупівлю жарознижувальних ліків, крапель від нежитю, знеболювальних та інших препаратів проти симптомів нового вірусу ковід для потреб 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої ОГШБ «Едельвейс» ЗСУ, що виконує бойові завдання на передових позиціях. Така допомога стала можливою і завдяки нашим клієнтам, які переказують бонусні бали зі своїх карток «D.S.» на допомогу українському війську. Така патріотична ініціатива триває у нас з березня 2022 року, а сума пожертви за цей період загалом склала близько 190 000 гривень балами, її зробили понад 2 000 осіб, включно працівники компанії. Про використання цих коштів публічно звітуємо на нашому сайті:

Бонуси з клієнтської картки D.S. – на ЗСУ (оновлення звітності)

Дякуємо усім небайдужим за прагнення наближати перемогу – щоденною працею, донатами, волонтерством. Разом – сила!