У грудні наш Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека вже традиційно відвідали чимало гостей із різних куточків України: Дніпра, Харкова, Житомира, Херсона, Вінниці, Луганська та Донецька.

Зокрема, семеро діток, які були змушені покинути свій дім через війну, змогли відвідати музей безкоштовно, а ще двоє осіб скористались «Підвішеними квитками» – акцією, яка передбачає, що кожен охочий може оплатити послугу чи товар у закладі і ними зможе скористатись будь-хто інший. Тому гості нашого музею завжди можуть підтримати інших українців, які хотіли б відвідати Таємну Аптеку, але не мають змоги це зробити.

Працівники Таємної Аптеки були раді знову вітати постійних гостей з центру підтримки переселенців ЯМаріуполь. Львів у переддень Нового року.

Також у грудні наш інтерактивний музей традиційно задонатив частку від продажу сувенірів у фонд Повернись живим й продовжує підтримувати ЗСУ за участі його відвідувачів!

Раді повідомити, що останнього місяця 2022 року Помічники Таємного Аптекаря змогли виготовити новинки для Таємної крамнички. Вже у продажу три сувеніри-напої із серії «Алхімія у пробірці»: «Цілюще какао», «Кавовий еліксир» та «Винні прянощі», які допоможуть зміцнити імунітет й зігрітися взимку.

Інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові (11:00-18:00). Оберіть свою програму відвідин! Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698

Наша сила – у небайдужості та нових знаннях!

Разом до перемоги!