Захистити найменших – важливий обов’язок у часі війни, що взяло на себе українське суспільство, зокрема в тилу. З готовністю долучаємося й ми – через діяльність нашого інтерактивного музею «D.S. Таємна Аптека»

За три останні тижні наш інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека» у Львові безкоштовно відвідали 47 діток! Більшість маленьких гостей родом з Києва, Дніпра, Харкова, Миколаєва, Маріуполя та Краматорська. 

Маленькі гості мали нагоду дізнатись цікавинки з історії аптек Львова, послухати маловідомі факти про незвичні ліки, наприклад, лікувальну Кока-Колу, гематоген або ж шоколад! Юні дослідники побачили цікаві хімічні експерименти у таємничому підземеллі, познайомились із самим Таємним Аптекарем, розкрили його секрети, а після урочистої присяги – стали членами Таємного товариства. Разом із Помічниками Таємного аптекаря, учасники змогли зробити фотографії на згадку і відчути себе справжніми аптекарями! 

Наша екскурсія для найменших відвідувачів цілком адаптована для кращого розуміння дітками історії фармації та зацікавлення юних слухачів дивами науки. 

У часі війни діткам до 14 років «D.S. Таємна Аптека» пропонує безкоштовний вхід, адже ми добре розуміємо наскільки важливо їм відволіктись у цей непростий час. 

Поринути у світ середньовічних відкриттів та пригод разом з нашими аптекарями можна щодня з 11 до 18 години. Екскурсія триває до години.

За власну безпеку під час повітряних тривог можна не хвилюватися: наше підземелля є надійним укриттям. 

Записатися на екскурсію можна за телефоном: 067 370 5698 або на сайті музею: secret.lviv.ua 

Адреса: Львів, площа Соборна, 1 (вхід через аптеку D.S.)

До зустрічі!*Примітка: фото – ілюстративне.