У червні наш інтерактивний музей "D.S.Таємна Аптека" продовжив дарувати приємні емоції та нові враження діткам, які мусили тимчасово залишити свої домівки через війну росії проти України. Минулого місяця 18 маленьких дослідників нового і незвіданого скористалися можливістю безкоштовно відвідати екскурсію «Дитячі історії». Ми дуже радіємо, що діти з Донецької, Харківської, Сумської, Запорізької, Миколаївської областей стають членами Таємного товариства!

Таємна аптека цінує співпрацю з ГО «Турбота в дії» (Care in Action - Турбота в Дії), що дає можливість провести дитячу екскурсію для маленьких українців з прифронтових областей. Також дякуємо етнотабору «Ми з України», (Інноваційний дитячий простір СвітЛичка) за веселу компанію та спільну організацію цікавого дозвілля для діток.

А ще наш музей продовжує благодійну акцію, рамках якої передає 10% від реалізації сувенірів у фонд «Повернись живим». У червні вдалося передати на потреби наших захисників ще 1210 грн. Загалом за квітень, травень та червень за допомогою наших відвідувачів ми зібрали 3825 грн. Кожна маленька дія – крок до перемоги!

Ми продовжуватимемо всі наші акції та заходи й у липні, отож Інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові (11:00-18:00). Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698

Наша сила – у небайдужості та нових знаннях! Разом до перемоги!