У травні нашому інтерактивному музею «D.S. Таємній Аптеці» вдалося провести вісім благочинних заходів. У них взяло участь понад 130 осіб.

Зокрема, 55 діток, які були змушені тимчасово залишити свої домівки, скористалися можливістю безкоштовно відвідати нашу екскурсію «Дитячі історії». Ми були раді співпрацювати з АТ «Львівгаз» та провести майстер-клас «Таємна Лабораторія» для дітей із Харківської області. Для підопічних навчально-реабілітаційного центру «Довіра» Помічники Таємного Аптекаря провели дитячу екскурсію. За сприянням ТІЦу, ми також організували заходи для діток-біженців із Донецької області.

«D.S. Таємна Аптека» долучилася до святкування Дня музеїв 2022 року. Разом із працівниками з Управління туризму ми провели дві безкоштовні екскурсії й обговорили з відвідувачами силу музеїв у період війни. У рамках заходу організували виїзну презентацію-запрошення у модульному містечку для переселенців. Розповіли про наш музей, його атракції, історію, провели разом із дітками експеримент «Фараонові змії». Також дали інтерв’ю, у якому поділилися власним поглядом на роль музеїв під час війни. Вважаємо, що наша сила – у небайдужості та самоосвіті.

Також змогли відвідати музей-аптеку Яна Зега у Бориславі, налагодили співпрацю із працівниками місцевого ТІЦу. Відвідали і Дрогобич, де розповіли колегам про наш музей, його особливості, обговорили можливу співпрацю.

Разом із львів’янами й гостями міста святкували 250 років від заснування аптеки «Під угорською короною» та 10 років діяльності аптеки «D.S.» у цьому старовинному закладі. У рамках святкування провели дві безкоштовні екскурсії для діток та дорослих, а також розіграли наші таємні сувеніри. Учасники поділилися своїми рецептами спокою у часі війни. Приз був відправлений Вікторії Терешковій з м. Южного, Одеської області.