У квітні наш музей «D.S. Таємна Аптека», що на площі Соборній, 1 у Львові, безкоштовно відвідало 156 діток, які були вимушені покинути власні домівки через війну.

105 дітей стали учасниками екскурсії «Дитячі історії», під час якої у середньовічній лабораторії нашого музею вони познайомились із Таємним Аптекарем, довідались про історію фармації у Львові, виконали спеціальні завдання й стали членами Таємного аптечного товариства.

Також у «D.S. Таємній Аптеці» вдалось провести чотири спеціальні майстер-класи для 51-ї дитини, якими зараз опікується центр адаптації та реінтеграції "Оріяна +" та громадська організація «Явір».

На майстер-класі «Таємна Лабораторія» маленькі гості дізнались чимало цікавинок із хімії, фізики та інших наук про Землю. Учасники й самі спробували проводити хімічні досліди під наглядом досвідчених Помічників Таємного Аптекаря й пояснити різні хімічні й фізичні явища.

Творчий майстер-клас акрилом «Весняний пейзаж» також знайшов яскравий емоційний відгук у маленьких відвідувачів «D.S. Таємної Аптеки». Дітки створили свої унікальні картини на весняну тематику, навчились змішувати фарби, підбирати кольори, користуватися художніми інструментами.

Звісно, наступні зустрічі будуть не менш захопливі! Наш музей «D.S. Таємна Аптека» готовий приймати діток зі статусом внутрішньо переміщених осіб безкоштовно.