У липні наш інтерактивний музей "D.S. Таємна аптека" організував сім благочинних заходів, до яких долучилися 72 учасники.

Зокрема, 19 діток, які були змушені тимчасово залишити свої домівки, скористались можливістю безкоштовно відвідати екскурсію «Дитячі історії». Наші гості – із Донецької, Харківської, Сумської, Запорізької, Миколаївської, Київської областей.

А ще цього місяця в Таємну аптеку знову завітали підопічні Care in Action - Турбота в Дії: вони стали учасниками дитячих екскурсій, а також відвідали арттерапевтичний майстер-клас «Україна як Сонечко». Дітки родом із Донецької та Харківської областей створили колаж українського неба, зобразили нашу країну у вигляді Сонця і залишили на картинах свої мрії та побажання Україні.

Дякуємо також СвітЛичковий Етнотабір "Ми з України"Інноваційний дитячий простір СвітЛичка за веселу компанію, спільну організацію цікавого дозвілля для найменших членів Таємного товариства.

До Таємного аптекаря завітали й підопічні з Львівський Центр Реабілітації Інвалідів, і дітки з Центр реабілітації дитини та сім'і ''Майбутнє для дитини''.

Ну і, звісно, працівникам Таємної аптеки було приємно отримати запрошення на виїзний майстер-клас «Таємна Лабораторія» від дитячих бібліотек: Пазл-бібліотека для дітей 36, а також Бібліотека для дітей "Сихівська". Відгукнулися з радістю!

Інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові (11:00-18:00). Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698

Наша сила – у небайдужості та нових знаннях!

Разом до перемоги!