У травні наш інтерактивний музей D.S. Таємна Аптека відвідало понад 1500 осіб, із них 109 – безкоштовно. На благочинні екскурсії до нас завітали гості з різних організацій: Координаційний простір допомоги "Мелітополь саме тут. Львів", Благодійний фонд HOPE.UA, Університет Третього Віку м.Стрий, Мій тато захищає Україну.

Також у травні ми безкоштовно провели екскурсію для 5-ти захисників України, а помічники Таємного Аптекаря побували з виїздною програмою в дитячій Бібліотеці Антоненка-Давидовича.

18-21 травня в рамках Міжнародного дня музеїв до Таємної аптеки безкоштовно завітали понад 100 відвідувачів різного віку. Вкотре у Таємному підземеллі панували щирий подив, сміх та цікавість до аптекарської справи! Принагідно наш екскурсовод-краєзнавець Анатолій Гурин провів таємну лекцію «Маловідомі факти з історії старовинних львівських аптек» – так ми бережемо й розвиваємо кращі традиції аптечної справи.

А ще, до слова, тепер у нашій сувенірній крамниці можна придбати фігурки Левів-аптекарів, які стануть чудовим нагадуванням про прекрасний Львів!

Двері до нашого Таємного підземелля відчинені для дорослих і маленьких відвідувачів щодня з 10:00 до 19:00 за адресою:

• м. Львів, пл. Соборна,1 (вхід через аптеку D.S.)

Екскурсії починаються щогодини.

Запис за телефоном +380673705698

Незабаром почнуться канікули – Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека є цікавим і незвичним місцем для дитячого пізнавального дозвілля у Львові.

Ми зацікавлені в контактах зі школами, дитячими закладами, таборами та іншими організаторами, що працюють з дітьми різного віку.

Поділіться інформацією про наш музей, якщо маєте такі контакти у своєму колі знайомих! Відвідини для діток зі статусом ВПО – безкоштовні.