Робота задля Перемоги не зупиняється! Продовжуємо допомагати нашим захисникам та співпрацювати із благодійними фондами і громадськими організаціями задля підтримки українців.

Загалом сума фінансової допомоги від мережа аптек «D.S.» за перші три місяці 2023 року склала понад 850 000 грн і була скерована на такі потреби:

  • На початку року ми фінансово підтримали бійців 8-го окремого полку спеціального призначення ЗСУ та укотре виділила кошти для потреб воїнів 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ – на придбання автомобіля-позашляховика, 2-ох дронів «Мавік комбо 3», приладу нічного бачення.
  • Зробили фінансовий внесок для організації благодійного заходу на підтримку 23-ої мотопіхотної бригади ЗСУ, ініційованого ГО «Львівський кластер медичного бізнесу», що відбувся у лютому 2023 року у Львові.
  • Профінансували закупівлю ліків і медичних товарів у рамках партнерства, зокрема, із благодійними фондами «Добро поруч», «Єднання спільноти», «Люди Лютого», ГО «Розвиток громади».

Підсилюємо й волонтерський рух:

  • До наших захисників на передову знову поїхало кілька партій енергетичних батончиків із горіхів і сухофруктів, виготовлених власноруч нашими працівниками у Львові та Хмельницькому (перевіреним рецептом ділимося тут), а колектив нашої мережі неодноразово підтримував збори, оголошені на потреби різних підрозділів ЗСУ, зокрема тих, де несуть службу родичі наших колег.
  • Вкотре відгукувалися й на заклик волонтерської групи «Бригада Політех» у Львові – плести маскувальні сітки для ЗСУ. Ці роботи проводяться у студентській бібліотеці Політехнічного університету, на вул. Андрея Шептицького, 3 (без вихідних, 10:00-21:00). Чекають усіх охочих!

Також працює на Перемогу й наш Інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека», безкоштовно приймаючи на екскурсіях діток зі статусом ВПО (внутрішньо переміщена особа) та переказуючи у фонд «Повернись живим» частку від продажу своєї сувенірної продукції, про що ми систематично звітуємо й у соціальних мережах, і на наших сайтах – мережі аптек «D.S.» і Таємної аптеки.

Дякуємо усім, хто допомагав і допомагає!

Разом – сила!

Наш звіт про напрямки благочинної діяльності за 2022 рік дивіться за посиланням