Упродовж серпня в рамках благодійності наш Інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» згуртував 20 зацікавлених і натхненних юних учасників своїх традиційних заходів – експериментаріуму «Таємна лабораторія» та інтерактивної екскурсії «Дитячі історії».

Можливістю безкоштовно відвідати «Таємну Аптеку» цього місяця скористались маленькі українці з Донецької, Харківської, Сумської, Запорізької, Миколаївської, Київської областей, які мусили покинути свої домівки через віроломні дії російського агресора.

Зокрема, у серпні до нашого музею знову завітали підопічні «Care in Action – Турбота в Дії». Радіємо такій співпраці і чекаємо нових гостей.

Також віднедавна «Таємна Аптека» долучилася до акції "«Підвішена» послуга", яку організували Львівське управління туризму та Туристично-інформаційний центр (Lviv.Travel, Lviv Tourism Office).

Цей проєкт передбачає, що кожен охочий може оплатити послугу чи товар у закладі і ними зможе скористатися будь-хто інший. Насамперед заклади-учасники пропонуватимуть «підвішену» послугу людям, які постраждали від воєнних дій, військовослужбовцям ЗСУ та членам їх родин, дітям-сиротам.

Тож тепер гості нашого музею можуть підтримати інших українців, які хотіли б відвідати «Таємну Аптеку», але не мають змоги це зробити. У серпні цією акцією вже скористалася родина з м. Павлограда Дніпропетровської області. Акція #підвішенапослуга триватиме й надалі.

А ще ми продовжуємо оновлювати таємні сувеніри: новинкою цього сезону вже став новий дизайн нашого ексклюзивного шоколаду і «незвичайного» меду. Обов’язково скуштуйте при нагоді!

Інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові (11:00-18:00). Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698

Наша сила – у небайдужості та нових знаннях! Разом до перемоги!