Тісна комунікація між бізнесом та освітою є важливою складовою формування висококваліфікованих спеціалістів чи не кожної професійної сфери. Тривалий час через ковідні обмеження та повномасштабну війну росії проти України такі комунікації були майже відсутні.

Тож у травні, аби відновити діалоги з молоддю, яка обрала своїм фахом фармацію, мережа аптек «D.S.» провела кілька візійних зустрічей зі студентами фармацевтичного факультету Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського – маючи на меті відкрити майбутнім фахівцям аптечної справи можливості професійного становлення і зростання.

Так, під час екскурсії до аптечного складу мережі «D.S.» його завідувач Олег Хлібкевич пояснив студентам специфіку процесів і особливості роботи, які необхідно знати майбутньому працівнику логістичної ланки фармації.

Під час зустрічі у Львівському національному медичному університеті від директорки з управління персоналом Галини Польової студентська молодь дізналася про корпоративні цінності та засади, на яких базується діяльність компанії, про важливість дотримання стандартів роботи і професійної етики, а також про перспективи кар’єрного та професійного розвитку. Важливо, що вже сьогодні студенти мають змогу здобувати практичний досвід, проходячи в мережі аптек «D.S.» інтернатуру та виробничу практику.

Компанія будує свою роботу на кращих традиціях аптечної справи та втілює покликання фармацевта допомагати людям. Аби відчути справжню атмосферу аптечної «кухні», студенти отримали запрошення відвідати старовинну 250-літню аптеку «Під Угорською короною» – збережену і дбайливо відновлену мережею аптек «D.S.». Відтоді тут не лише чинний аптечний заклад в історичному інтер’єрі, а й особлива туристична локація для пізнавального дозвілля й емоційної віднови для дорослих і дітей – інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека».

Загалом, підтримка молодого покоління фахівців і розвиток традицій меценатства в Україні – одні з важливих напрямків соціальної відповідальності мережі аптек «D.S.». Понад 15 років поспіль компанія виплачує кілька персональних стипендій кращим студентам-фармацевтам, неодноразово надавала спонсорську фінансову підтримку для проведення студентських олімпіад, наукових конференцій.

Мережа аптек «D.S.» є для нинішнього студентства чудовим місцем здобуття першого професійного досвіду, а також планування кар’єрного росту, адже компанія продовжує своє масштабування, відповідно – постійно має потребу в нових кваліфікованих працівниках, які разом втілюватимуть в життя важливу місію «Допомагати людям, змінювати себе і світ на краще».