Нещодавно наша компанія укотре підтвердила сертифікацію згідно з вимогами міжнародного стандарту управління ISO 9001:2015 – цьогоріч разом із франчайзинговими партнерами, які працюють із нами тривалий час.

Україна ввійшла до ISO (International Organization for Standardization) – міжнародної організації зі стандартизації, яка розробляє правила і стандарти для різних галузей діяльності – у 2001 році, проте сертифікація для українських підприємств є справою добровільною. Сертифікат ISO підтверджує, що компанія керується сучасними міжнародними стандартами управління, і є додатковою гарантією належної якості товарів і послуг, які вона пропонує.

Стандарти ISO торкаються системи менеджменту у виробничій й невиробничій сферах, екологічної безпеки, безпеки харчових продуктів, охорони праці та навіть комп’ютерних технологій і діяльності неприбуткових організацій. Найпоширенішим у світі є Стандарт ISO 9001. Він встановлює вимоги й рекомендації щодо того, як має працювати підприємство, аби його вихідний продукт (товари і/або послуги) були якісними з погляду кінцевого споживача. Відповідно до визначених правил, міжнародні стандарти підлягають періодичному оновленню. Останній такий перегляд датується 2015 роком. Відтоді стандарт ISO 9001 в Україні вказаний як ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» – повний аналог міжнародного стандарту ISO 9001:2015 «Quality management systems – Requirements».

Мережа аптек «D.S.» має успішний досвід не лише побудови, але й багаторічного функціонування та вдосконалення системи управління якістю згідно з вимогами ISO 9001 і є однією з перших аптечних компаній, що набули такої практики, – ще від 2005 року. Сьогодні сертифікація згідно з ISO 9001 на українському фармацевтичному ринку доволі поширена і серед компаній-виробників, і на ділянці дистрибуції. Свого часу отримали сертифікат на відповідність ISO 9001 деякі профільні вищі навчальні заклади, а також вітчизняна Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Відповідність міжнародним стандартам серії ISO є не тільки гарантією якості товарів і послуг підприємства, а отже, підставою для довіри клієнтів та партнерів. Вона необхідна для чіткої і збалансованої діяльності компанії. Робота згідно з вимогами стандарту ISO 9001 допомагає покращувати чинну систему управління, постійно вдосконалювати виробничі, господарські та забезпечувальні процеси, формувати міцну основу для сталого розвитку й управління ризиками.

«Підтвердження сертифікації вкотре стає для кожного з нас доброю мотивацією берегти корпоративні принципи та керуватися цінностями компанії у своїй щоденній роботі: дотримуватися поваги до клієнта, відповідальності, чесності, високого фахового рівня. Тримаємо курс на постійний розвиток та віримо у перемогу!» – зазначив операційний директор Сергій Лозинський.

Щиро дякуємо колегам за професіоналізм та відповідальність у процесі функціонування і вдосконалення наших стандартів діяльності, а нашим клієнтам – за довіру!