25 жовтня 2022 року у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського відкрили навчальне робоче місця фармацевта – «REMEDIUM», створене коштом мережі аптек «D.S.». Завдяки цьому робочому місцю студенти-фармацевти зможуть отримувати практичні навички роботи за першим столом.

Львівська медична академія імені Андрея Крупинського має багаторічну традицію підготовки медичних та фармацевтичних кадрів. Тільки у 1963-1986 роках понад 1500 випускників-фармацевтів поповнили ряди аптечних працівників у багатьох областях України. Після тривалої перерви, у 2020 році, у цьому навчальному закладі відновлено прийом студентів на спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Проєкт із організації в аудиторії кафедри фармації навчального робочого місця з прийому рецептів та відпуску лікарських засобів, медичних виробів та іншого аптечного асортименту стартував у вересні. Мережа «D.S.» надала меблі, комп’ютерне обладнання, муляжі упаковок різних засобів на прикладі лінійки товарів власної торгової марки «Arbor Vitae», рубрикатори товарних груп для оформлення шафи-вітрини, а також «Куток споживача» для розміщення нормативних документів. 

«На робочому місці фармацевта будуть закріплюватися вміння спілкування з відвідувачами аптеки, надання фармацевтичної опіки, викладки товару, роботи з програмним забезпеченням. Для цього буде опрацьовано пакет різноманітних ситуаційних задач із врахуванням реальних ситуацій та вимог Належної аптечної практики. Адміністрація медичної академії та колектив кафедри фармації сердечно дякують мережі аптек «D.S.» за надану можливість працювати в сучасному аптечному середовищі та готувати спеціалістів на належному рівні», – зазначила доцентка кафедри фармації медичної академії Софія Терещук у своєму коментарі корпоративному виданню мережі аптек «D.S.» «Вісник».

У рамках урочистого відкриття навчального робочого місця працівники мережі аптек «D.S.» провели для студентів майстер-клас зі стандартів обслуговування клієнтів та продемонстрували можливості комп’ютерної програми, якою необхідно оволодіти аптечному фахівцю. Спільно зі студентками наші колеги зобразили різні моделі фармацевтичної опіки, залежно від запиту та потреби пацієнта. Під час майстер-класу вихованці медичної академії мали змогу вперше спробувати працювати за новоствореним робочим місцем фармацевта і познайомитися із деталями практичної роботи.

Створення навчального робочого місця є продовженням багаторічної благочинної ініціативи мережі аптек «D.S.» – інвестицій в освіту та навчання в Україні – у рамках якої компанія упродовж 2007-2022 років надала річні стипендії для 45 студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Українського католицького університету та інших навчальних закладів загальним бюджетом близько 700 тисяч гривень.