На ХV міжнародній щорічній конференції TradeMasterGroup «PrivateLabel-2023», яка акумулює кращий український та зарубіжний досвід у сфері товарів власної торгової марки, мережа аптек D.S. отримала нагороду у номінації «Найкращий проєкт власної торгової марки у фармацевтичній галузі». Цьогоріч це єдина компанія з-поміж усіх вітчизняних аптечних мереж, яка здобула відзнаку.

Проєкт власної торгової марки, зокрема, біологічно активних дієтичних добавок, мережа аптек D.S. розвиває від 2016 року. Ця продукція виготовляється на замовлення компанії українськими та європейськими виробниками й відповідає всім стандартам якості.

Лінійку товарів власної торгової марки мережа аптек D.S. маркує логотипом «Arbor Vitae» (у перекладі з латини – дерево життя). Сьогодні в асортименті їх налічується вже понад дві з половиною сотні – оригінальні медико-фармацевтичні та косметичні продукти для дорослих і дітей, які можуть знадобитися у кожній домашній аптечці чи на косметичній поличці.

Дієтичні добавки «Arbor Vitae» можна використовувати як доповнення до основного раціону харчування – для зміцнення здоров'я, профілактики та у складі комплексного лікування багатьох недуг і патологічних станів, заповнюючи нестачу важливих вітамінів та мікроелементів в організмі людини. Особливо корисними дієтичні добавки можуть бути для осіб, які переживають часті стреси, займаються важкою фізичною та розумовою працею, страждають від хронічних захворювань, дотримуються дієти тощо.

Емблема «Arbor Vitae» дозволить покупцям швидко впізнати і обрати ці товари в аптеках D.S. або на сайті мережі та є гарантією того, що така продукція є оптимальним варіантом за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній категорії. При виборі засобів серії «Arbor Vitae» можна бути впевненим, що його виробник і склад заслуговують на довіру. Частина з них уже стала справжніми бестселерами.

Каталог товарів власної торгової марки «Arbor Vitae»:

Нагадаємо, що у 2021 році мережа аптек D.S. отримала відзнаку від TradeMasterGroup на XIІI міжнародній бізнес-конференції Private Label – перемогли поживні батончики (снеки) та косметичні й ефірні олійки «Arbor Vitae». А попереднього 2020 року на XII міжнародній бізнес-конференції Private Label мережа аптек D.S. отримала нагороди одразу в двох номінаціях: «Вибір року у фармацевтичній галузі» – за косметику власної торгової марки «Arbor Vitae», та «Інновація року у фармацевтичній галузі» - комплект пристроїв для видалення кліщів.