Аналітична агенція Українська Бізнес Премія (Ukrainian Business Award) опублікувала незалежний рейтинг вітчизняних аптек, які мають високий рівень обслуговування та надійність – мережа аптек «D.S.» увійшла до п’ятірки кращих.

Ця агенція кілька років поспіль вивчає різні сфери вітчизняних послуг і продуктів – із метою стимулювання чесної конкуренції, популяризації українського бізнесу та полегшення вибору для споживачів.

«Бачу потребу в тому, щоб споживач та бізнес мали прозоре розуміння того, кому можна довіряти при виборі товару, послуги, контрагента, бізнес-партнера чи інвестора. Тому моя місія – допомогти всім тим, хто хоче мати таке розуміння» – пише на сайті Ukrainian Business Award її засновник.

Як вказують організатори, для формування рейтингу було використано декілька критеріїв і застосовано комплексний підхід в оцінюванні.

До уваги брались:

  • Цінності пропозиції компанії на ринку: клієнт-сервіс та сервіси on-line (консультація, коректність замовлення, умови отримання, швидкість та вартість доставки), кількість товарних категорій асортименту, а також представленість мережі (кількість аптечних закладів).
  • Ринковий та діловий імідж: вік компанії на ринку, брендові пошукові запити Google, наявність нагород, відгуки про компанію.
  • Соціальний вплив та громадянська позиція: співпраця із ЗСУ, волонтерами, благодійність, позиція щодо товарів російського виробництва.
  • Фінансові показники та активи.

Відтак за результатами аналізу було визначено 15 аптечних мереж в Україні – мережа аптек «D.S.» увійшла до ТОП-5.

Дякуємо нашим клієнтам і партнерам за довіру, а працівникам компанії – за щоденну наполегливу працю і відповідальність!

Можливість подивитися на себе очима оточення завжди мотивує! Маємо працювати, допомагати, зростати – попри всі виклики воєнного часу.Джерело; дата публікації 27.02.2023 р.