Ось і пережили ми зиму! Наш Таємний Аптекар та його помічники з нетерпінням чекають пожвавлення ритму культурного життя Львова й тримають відчиненими двері до атракційного підземелля!

Інтерактивний музей D.S. Таємна Аптека запрошує дорослих і дітей щодня – з 10:00 до 18:00 – на площі Соборній, 1. Наша екскурсійна програма розрахована на 1 годину. Запис за номером +380673705698

Нагадуємо, що відвідини для діток зі статусом ВПО (внутрішньо-переміщених осіб) – безкоштовні. Так, цією можливістю протягом січня-лютого скористалися 22 маленьких відвідувачів родом із Луганська, Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Кропивницького. Ми були раді їх зустрічати і подарувати бодай частинку тепла, захисту і справжнього дива!

Також щиро пишаємося, що можемо прийняти у себе й наших захисників: від початку 2023 року 6 воїнів ЗСУ відвідали нашу Таємну Аптеку безкоштовно.

Таємна Аптека продовжує й соціальну акцію, ініційовану Офісом Туризму Львівської міської ради, – «Підвішена послуга». Закликаємо львів’ян та гостей міста долучитись і подарувати можливість відвідати наш музей тим українцям, які не мають змоги цього зробити. Нехай кожен пізнає казку, відвідавши наш музей!

Незмінно частку від продажу сувенірів з нашої Таємної Крамниці передаємо на підтримку ЗСУ. Так, у січні-лютому завдяки нашим гостям помічники Таємного Аптекаря змогли переказати 5440 грн у фонд «Повернись живим». Цю акцію теж продовжуємо й надалі – до Перемоги!

Радіємо, що у нас знову побільшало іноземних туристів. Громадяни Польщі, Іспанії та Сполучених Штатів Америки познайомились з історією Таємного Аптекаря, прослухавши екскурсію польською та англійською мовами. Також дякуємо львів’янам, які обирають наш музей для гарного та корисного проведення часу на дозвіллі.

З приємністю будемо згадувати відвідини дитячих груп: від початку року в Таємній аптеці уже побували учні львівської школи "Еколенд" і колектив танцювальної студії "Тандем" з міста Бережани. Хай ця зустріч додасть юним екскурсантам натхнення і мотивує до здобуття нових знань!

Запрошуємо до співпраці гідів, волонтерів, педагогів, соціальних працівників, громадські організації та благодійні фонди!

Ми завжди відкриті до нових ідей!