У лютому наш інтерактивний музей D.S. Таємна аптека прийняв понад 500 відвідувачів.

З-поміж них 2 діток з Маріуполя і Луганська зі статусом ВПО (внутрішньо-переміщених осіб) та 11 Захисників України відвідали наші екскурсії безкоштовно. Дякуємо маленьким гостям за довіру, а військовослужбовцям – за захист!

Були раді вкотре зустрічати у себе студентів фармацевтичного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького. Окрім того, до нас завітали студенти-фармацевти Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти. Щиро дякуємо за цікавість до історії фармацевтичної справи! Бажаємо студентам успіхів у навчанні та бути гідними звання «Фармацевт» – надійного фахівця у виборі лікарських засобів і товарів для здоров'я.

Помічники Таємного Аптекаря вітали й іноземних гостей – з Польщі та Австралії! Відвідувачі прослухали екскурсію польською та англійською мовами.

Цього місяця D.S. Таємна аптека дещо оновила експозицію старовинного аптечного посуду (вхід до зали з експонатами вільний) – тож запрошуємо й до огляду, і на екскурсії, аби дізнаватися все більше про фармацевтів, їхню справу та старовинні цікаві ліки й рецепти!

Нагадуємо, що акція «Підвішена послуга» діє! В рамках акції Ви можете зробити добру справу – придбати вхідний квиток на екскурсію «підвісити» його тим, хто не має можливості зробити це самостійно. Творімо добро разом!

Акція «Частка від продажу сувенірів на ЗСУ» доступна щомісяця: у лютому Помічники Таємного Аптекаря передали у благодійний фонд «Лелека», що допомагає медикам в Україні рятувати життя на передовій близько 4000 грн. А усі виручені кошти з продажу коміксів «Кіборги» передаємо на реабілітацію та лікування воїнів. Творімо нашу соціальну колективну відповідальність разом!

Завітайте до музею D.S. Таємна аптека по позитивні емоції!

Працюємо для вас щодня з 10:00 до 20:00 за адресою:

Львів, площа Соборна,1 (вхід через аптеку D.S.).

Запис на екскурсії за номером +380673705698 або на сайті www.secret.lviv.ua