Попри надскладну ситуацію в Україні через повномасштабне вторгнення росії, у 2022 році Інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» у Львові продовжував працювати та дарувати позитивні емоції львів’янам та гостям міста.

Наш незвичний музейний заклад знаходиться у 250-літній історичній аптеці «Під угорською короною», у самому серці Львова – на площі Соборній, 1. Можливість емоційного відпочинку в атракційному підземеллі Таємної Аптеки створюється завдяки цікавій програмі відвідин для дітей і дорослих, яка включає коротке знайомство з історією стародавньої фармації, захопливими легендами і реальними фактами про неймовірні винаходи аптекарів, передбачає інтерактив і дарує психологічну віднову. Підземелля музею має належну вентиляцію та два входи-виходи, відтак є безпечним місцем і надійним укриттям під час повітряної тривоги.

Отож, упродовж 2022 року наш музей відвідали 4750 дорослих і маленьких гостей із різних куточків України: найчастіше до екскурсій та майстер-класів долучались мешканці Львова, Києва, Харкова, Дніпра, Черкас. Радіємо, що новими учасниками нашого Таємного аптечного товариства стали гості з Херсона, Миколаєва, Маріуполя, Донецька, Луганська. Загалом до Таємної аптеки у 2022 році завітали близько 3000 дорослих, 1200 дітей різного віку та понад 100 дошкільнят, близько 120 пенсіонерів, понад 200 студентів.

Від березня по червень усі дітки могли відвідати наш музей безоплатно. Донині у нашому інтерактивному музеї діє соціальна акція – дітки зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) мають право на безкоштовне відвідування нашого підземелля. Пишаємось, що змогли подарувати маленьку казку близько 250 діткам-переселенцям, що були змушені покинути власні домівки через війну в Україні.

Упродовж 2022 року Помічники Таємного Аптекаря намагались провести якомога більше безкоштовних подій – на місці та на виїзді. Відтак, нам вдалось організувати 39 благочинних заходів, презентацій, екскурсій та майстер-класів, учасниками яких стали понад півтисячі українців-ВПО. Ми були раді знайомству з благочинними та громадськими організаціями, які стали нам добрими друзями: ЯМаріуполь. Львів, Не будь байдужим!, Турбота в Дії. Співпрацю продовжуємо!

Уже кілька місяців у Таємній Аптеці діє «Підвішена послуга», якою змогли скористатись близько 10 осіб. Це соціальна акція, яка передбачає, що кожен охочий може оплатити послугу чи товар у закладі і ними зможе скористатись будь-хто інший. Тому гості нашого музею завжди можуть підтримати інших українців, які хотіли б відвідати Таємну Аптеку, але не мають змоги це зробити.

Також впродовж 2022 року Таємна Аптека завдяки нашим відвідувачам змогла фінансово підтримати фонд «Повернись живим!» – до фонду на користь ЗСУ було надіслано частку від продажу сувенірів нашої Таємної крамнички у сумі 8500 грн.

Інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові, вхід через аптеку «D.S.» (11:00-18:00). Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698

Наша сила – у небайдужості та нових знаннях!

Разом до перемоги!