У листопаді наші фахівці завершили роботу над ілюстрованим каталогом продукції власної торгової марки (ВТМ) – лікарських засобів, медичних товарів і БАДів. Це видання стало продовженням каталогу косметики ВТМ, який ми підготували для клієнтів та провізорів у зручному електронному форматі минулого року. 

Від 2016 року наша мережа пропонує товари власної торгової марки (Privаte Label) – оригінальні медико-фармацевтичні та косметичні продукти для дорослих і дітей, які можуть бути необхідними у кожній домашній аптечці чи на косметичній поличці. Сьогодні маємо їх уже понад дві сотні. Ця продукція виготовляється на наше замовлення українськими та європейськими виробниками й відповідає всім стандартам якості.

Лікарські засоби, біологічно активні добавки, фіточаї, медичні товари та косметичні засоби власної торгової марки ми маркуємо логотипом «Arbor Vitae» (у перекладі з латини – дерево життя). А наші перші товари у лінійці Privаte Label забрендовані логотипом «D.S.». Емблема «Arbor Vitae» чи лого «D.S.» допомагають клієнтам швидко впізнати і обрати ці товари в аптеках або на сайті нашої мережі та є гарантією того, що така продукція – оптимальний варіант за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній категорії. Частина з них уже стала справжніми бестселерами!

Оскільки лінійки товарів ВТМ постійно доповнюються, електронний формат каталогів із можливістю додавати нові позиції – оптимальне сучасне рішення. Завдяки цьому вигідно представляємо нашу продукцію як постійним клієнтам, які частково вже знайомі з нею, так і новим відвідувачам, аби зацікавити їх широким спектром цих засобів. Важливо, що зображення товарів в електронному каталозі клікабельні – із них можна перейти на відповідну сторінку нашого сайту із вибраним засобом та зарезервувати його онлайн в найближчій аптеці.

Наразі наш каталог товарів ВТМ складається з восьми тематичних розділів:

  • допомога травленню, комфорт кишківника;
  • для здоров’я печінки й жовчного міхура;
  • для імунітету, бадьорості, підвищення якості життя;
  • здорові нерви, міцний сон;
  • вільне дихання без кашлю;
  • якщо заболіло горло;
  • для здоров’я ротової порожнини;
  • ваша домашня аптечка.

Кожен розділ каталогу розпочинається з короткого вступу, де ми опублікували посилання на відповідні статті на корпоративному сайті. Ці публікації підготувала лікарка, медична блоґерка, фахівчиня в галузі здоров'я Ольга Летнянчик, отож вони відзначаються правдивістю й пізнавальною цінністю.

Незабаром у лінійці товарів ВТМ з'являться нові позиції: знеболювальні, засоби від алергії, препарати від діареї тощо. Оновлюємо й наш каталог косметики, адже за рік у лінійці відбулося чимало змін як в асортименті, так і в дизайні продукції. Будьте з нами, слідкуйте за новинами, аби першими бути в курсі новинок, вигідних пропозицій та іншої корисної інформації!