Ніхто не любить хворіти, а коли занедужали – хочемо якнайшвидше знову почуватися в нормі. Тому в лікуванні завжди варто надавати перевагу комплекс­ним методам.

Із початком сезону застуд ми підібрали для вас дієві і безпечні набори безрецептурних засобів, які діють комплексно, взаємно підсилюють ефект і сприяють швидшому відновленню здоров’я. Ще й за особливо вигідною ціною – з відчутною знижкою!

Запитуйте у наших фармацевтів в аптеках вигідні сезонні набори для дорослих і дітей – при застуді, кашлі, нежитю, болю в горлі, а також для міцного імунітету, здорових нервів і доброго сну.

Набори «Сезонна вигода» складені згідно з протоколами фармацевта з актуальних, безпечних та дієвих лікарських і лікувально-профілактичних засобів, що їх можна придбавати без призначення лікаря. Ми будемо пропонувати такі комплексні набори до кожного сезону у різних товарних групах. Розмір знижки при покупці таких комплексних наборів фіксований – 50, 100 або 150 гривень, залежно від складу. Тому звертайте увагу на сигнальні цінники помаранчевого кольору на вітринах у торгівельних залах наших аптек та в прикасовій зоні.

Наші фармацевти завжди готові фахово проконсультувати щодо призначення, дії та дозування засобів. Адже фармацевт – ваш консультант у питаннях збереження, зміцнення та відновлення здоров'я і гарного самопочуття.

Почувайтесь добре у будь-яку пору року, оздоровлюйтесь комплексно, із вигодою поповнюйте свою домашню аптечку, але не займайтесь самолікуванням! Якщо симптоми не минають протягом кількох днів – обов’язково звертайтесь до лікаря.

Також запрошуємо долучатися до наших чат-ботів, створених у двох популярних месенджерах: Telegram та Viber

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!