Вже традиційно мережа аптек «D.S.» підтримує реалізацію креативного проєкту до Дня Незалежності України на Радіо "Львівська Хвиля". Цьогоріч, як і минулого літа, викриватимемо правду про вкрадені росією музичні твори.

Програма «Вкрадені українські пісні 2.0» буде в етері радіо «Львівська хвиля» з 1 по 23 серпня щобудня о 13:40 та 17:40. А 24 серпня, на День Незалежності, повтор усіх випусків з 8:00 до 21:00.

У проєкті мова йтиме про музичні твори, які впродовж ХІХ-ХХІ ст. були переписані російською мовою чи навіть лицемірно оголошені споконвічно російським культурним надбанням. Кожен випуск буде присвячений іншій композиції, одній чи декільком, а слухачі дізнаються як про радянсько-російську версією походження твору, так і почують спростуванням цих домислів на користь правди про українське походження пісень.

Ведучі програми розкажуть про те, як народився відомий «російський» романс «Очі чорні», як українська «Панночка» стала російською «Баринею», що стало прототипом російської пісні «Смело мы в бой пойдём. за власть Советов», де насправді пахли «Грона духмяні акації білої», і як навіть у час повномасшатбного вторгнення росії в Україну наші пісні стають московськими воєнними хітами.

Дізнатися правду про вкрадені пісні можна буде на таких частотах:

  • Львів 100,8 FМ
  • Сколе 104,4 FM
  • Борислав 91,7 FM
  • Чортків 105,9 FM
  • Кам'янець-Подільський 105,7 FM

Про інші культурно-мистецькі патріотичні проєкти, які підтримує мережа аптек "D.S." читайте у нашому четвертому Соціальному звіті: