Упродовж 25-29 травня запрошуємо мешканців та гостей Львова у нашу аптеку на площі Соборній, 1 – із нагоди святкування 250-ліття аптеки «Під угорською короною» та 10-ліття діяльності аптеки «D.S.» у цьому знаковому історичному приміщенні!

У зазначені дні для всіх відвідувачів тут діятиме безпрограшна лотерея знижок – до -10% на всі товари аптечного асортименту*.

Пишаємося, що 2012 року ми змогли відновити роботу цієї аптеки – однієї з найстаріших у нашому місті та й в Україні. Тоді цей легендарний аптечний заклад опинився на межі знищення і забуття, як чимало інших старовинних аптек. На щастя, його вдалося зберегти і повернути до життя в автентичному історичному інтер’єрі – у складі мережі аптек «D.S.». Відтоді у підземеллі аптеки «Під угорською короною» розпочав роботу й наш «Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека» – нове атракційне місце на туристичній мапі Львова.

Читайте історію аптеки «Під угорською короною» (рік заснування 1772) на сайті нашого музею.

Розділяйте з нами святкування, приходьте 25-29 травня в аптеку, щоби вигідно поповнити свою домашню аптечку, та отримуйте невеличкі подарунки, завітавши до Таємного Аптекаря!

 

*окрім визначеного переліку соціальних товарів та препаратів інсуліну, ціни на які підлягають державному регулюванню