Нещодавно наша компанія безкоштовно надала необхідні медикаменти для безпечного проведення виховно-відпочинкових літніх таборів для дітей та молоді, відгукнувшись на прохання Національної скаутської організації «Пласт» та львівської обласної організації Спілки української молоді в Україні.

Організатори планують залучити до цих заходів близько 5000 дітей та юнацтва. Ми зібрали і передали для них понад 20 укомплектованих базових аптечок – антисептичні, знеболювальні, протизапальні, шлункові, протизастудні та інші сезонні лікарські засоби і медичні товари, загалом на суму 33 тис. грн.

Перші літні табори уже розпочалися! Частина учасників табору львівської Спілки української молоді в Україні є внутрішньо-переміщеними особами та дітьми військових. Програмою цього заходу передбачені заняття з історії України, культури, християнства, а також спортивні змагання та мандрівки – подалі від міського простору, поза стресовим контекстом війни. Юні пластуни упродовж літа теж матимуть різні пізнавальні активності на лоні природи, спрямовані на інтелектуальний, фізичний і емоцій розвиток, позаяк табори є одним із традиційних форматів реалізації самовиховної моделі та перевірки самозарадності пластуна.

Раді долучилися до заходів, які допомагають дітям і молоді зростати здоровими, відповідальними та свідомими людьми!

Підтримка організацій, які сприяють вихованню активного патріотичного молодого покоління українців, – один із багаторічних напрямків нашої благочинності. Упродовж 2020-2022 рр. спонсорська допомога від мережі аптек «D.S.» на адресу молодіжних, спортивних та духовних організацій склала близько 1 млн грн. Докладно про ці та інші сфери благодійності – у нашому четвертому Соціальному звіті за посиланням:

• звіт для перегляду на смартфоні

• звіт для перегляду на комп’ютері

Фото зі сторінки львівської обласної організації Спілки української молоді в Україні у facebook.