Наш інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека (Львів, площа Соборна, 1) запрошує на безкоштовні тематичні екскурсії – до Міжнародного Дня музеїв 2022.

Цьогоріч темою святкування є «Сила музеїв». У своїй класичній екскурсії ми зробили цікавий акцент на освітній складовій, адже віримо: освіта громади – її невичерпна сила та зброя.

У рамках святкування 18 травня D.S.Таємна Аптека організовує два заходи:

  • 11:00 - 12:00 – Екскурсія «Історія Таємної Аптеки, її освітня функція». Захід орієнтований на дорослих. У ході екскурсії Ви дізнаєтеся про історію аптеки «Під Угорською короною», нашого музею. Важливою частиною розповіді буде висвітлення освітніх заходів, які тут відбуваються та освітніх можливостей музеїв загалом. Також поговоримо про просвітницькі орієнтири та цінності що об’єднують різних власників цієї аптеки крізь століття.
  • 12:00 - 13:00 – Екскурсія «Дитячі історії». Захід для найменших дослідників. Маленькі гості зможуть послухати про історію давніх аптек Львова, дізнатись більше про фармацевтичний фах, пізніше – зануритись в атмосферу середньовічної алхімічної лабораторії, подивитись на цікаві досліди, взяти участь у випробуваннях, підготованих самим Таємним Аптекарем.

Кожен учасник отримає невеликий подарунок вкінці екскурсії, та яскраві позитивні емоції під час неї.

Вхід на заходи – безкоштовний.

Максимальна кількість учасників – до 25 на один захід.

Попередня реєстрація обов’язкова. Реєстрація за номером: +380 67 370 5698.

До зустрічі!