Після трьох складних років запустіння в сфері гостинності і туризму Львова (2 роки пандемії ковіду та рік активних бойових дій внаслідок повномастабного вторгнення росії) наш інтерактивний музей «D.S Таємна аптека» поступово відновлює кількість своїх відвідувачів.

Упродовж квітня Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека прийняв понад 750 гостей, 106 із яких відвідали наш цікавий заклад безкоштовно. Це учасники наших благочинних екскурсій для організацій Мій тато захищає Україну, ЯМаріуполь. Львів, «СІМ ДОРІГ» ЛЬВІВ, табору для внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) «Пізнай Україну» від Український католицький університет UCuniversity та мешканці Сихівського модульного містечка для ВПО у Львові. Таємний аптекар був радий зустрічати діток-ВПО з Харкова, Запоріжжя та Маріуполя. Дякуємо організаціям та колективам за довіру!

У Таємній Аптеці продовжують діяти соціальна акція «Підвішена послуга», ініційована офісом туризму м. Львова, завдяки якій кожен може долучитися до творення доброї справи та придбати квиток на відвідування екскурсії в нашому музеї тим, хто, на жаль, не може цього зробити, а також наша патріотична ініціатива «Частка від продажу сувенірів – на ЗСУ». Завдяки Вам помічники Таємного Аптекаря у квітні передали 3 470 грн у фонд «Повернись живим».

Поступово оживає й іноземне коло туристів, нарощують активність і гіди нашого міста. Щиро раді вітати й наших іноземних гостей – із Польщі, Великобританії та Швейцарії. Відкриваємо для них історію України і Галичини в особливий спосіб!

Запрошуємо кожного! Двері до Таємного підземелля відчинені для дорослих і маленьких відвідувачів щодня з 10:00 до 19:00 за адресою:

Львів, пл. Соборна,1 (вхід через аптеку D.S.)

Екскурсії починаються щогодини!

Запис за телефоном +380673705698

P.S. Незабаром почнуться канікули – Інтерактивний музей "D.S. Таємна аптека" є цікавим і незвичним місцем для дитячого пізнавального дозвілля у Львові. Ми зацікавлені в контактах зі школами, дитячими закладами, таборами та іншими організаторами, що працюють з дітьми різного віку.

Поділіться інформацією про наш музей, якщо маєте такі контакти у своєму колі знайомих! Відвідини для діток зі статусом ВПО – безкоштовні.