Друзі, у березні 2022 року ми оголосили, що власники карток клієнта "D.S." можуть пожертвувати свої бонусні бали на користь української армії, сказавши про це нашому фармацевту в аптеці, а ми відповідально скеруємо їх на користь українських військових у рамках наших благодійних чи партнерських ініціатив.

Відтак, інформуємо про баланс балів цієї патріотичної ініціативи станом на 01.05.2023 р.: сума пожертви наростаючим підсумком від початку оголошеного збору склала 131 300 грн, її зробили 1435 осіб (включно працівники компанії).

Нагадаємо, що про перше використання коштів від пожертви балів наших клієнтів ми звітували 28.07.2022 р. – тоді ми долучили 100 тис. грн до внеску нашої компанії у загальній сумі 1 млн 200 тис. грн на потреби бойових підрозділів Сил Спеціальних Операцій ЗСУ:

https://apteka-ds.com.ua/news-item/zamist-sviatkuvannia-yuvileiu-vnesok-na-pidtrymku-zsu

Наступне використання коштів зроблено 15.05.2023 р. – у сумі 18 тис. грн на закупівлю знеболювальних, протизапальних, неврологічних та ноотропних лікарських засобів і медичних виробів для в/ч А4010 за листом-зверненням БФ «Майстерня милосердя», що допомагає забезпечити медикаментами військові підрозділи, які виконують завдання на передових позиціях.

Дякуємо за довіру! Спільні зусилля всіх небайдужих наближають день і час Перемоги!

Також інформуємо, що зручна можливість переказати свої бонусні бали на благочинність віднедавна створена і на нашому сайті: зареєстровані користувачі в особистому кабінеті можуть пожертвувати всі бали або частину балів на актуальні збори коштів. Зокрема, окрім збору на допомогу ЗСУ, до 31.08.2023р. відкрито збір коштів на користь благодійного фонду SMART Medical Aid – задля медичної допомоги українцям, що постраждали від російської агресії.

Один бал на вашій картці є умовним еквівалентом 1-ї гривні. Баланс рахунків балів за своєю карткою "D.S." можна дізнатися, окрім в особистому кабінеті на сайті, також в аптеці або через наш мобільний додаток.

Більше про напрямки благочинності мережі аптек «D.S.» читайте в поточних новинах, а також у Соціальній звітності нашої компанії.

Детальніше про діяльність SMART Medical Aid – на сайті фонду та у Facebook