Французький бренд фірмової косметики Skinormil™ оголошує благодійну ініціативу «Разом до перемоги»: упродовж листопада з кожного проданого засобу буде перераховано 10 гривень на підтримку медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри».

Skinormil™ ‒ це ефективні засоби для догляду за шкірою, які розробили лікарі й фармацевти. Бренд виготовляє високоякісні продукти для догляду і здорової, і проблемної шкіри (як доповнення до основного медичного лікування). Філософія компанії полягає в наданні дерматоестетичної продукції з високою ефективністю й абсолютною безпекою при використанні. Фахівці ТМ Skinormil працюють над створенням формул, які забезпечують дбайливий і ефективний догляд за шкірою як дорослих, так і дітей. Продукція марки виробляється на найкращих заводах Європи (в Іспанії, Італії, Франції, Англії).

Батальйон бере участь у російсько-українській війні з 2014 року – займається наданням першої медичної, домедичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту.

Долучаючись до благодійних ініціатив, кожен із нас наближає перемогу!

Запитуйте в аптеках мережі «D.S.» або перегляньте та резервуйте онлайн косметику Skinormil™ на нашому сайті.

Про інші благодійні заходи, до яких ми долучаємось або ініціюємо, читайте в наших «Новинах», зокрема, за посиланням.