Торгова марка Milplast оголошує благодійну ініціативу «Разом до перемоги»: упродовж жовтня з кожної проданої упаковки продукції буде перераховано 5 гривень на підтримку медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри».

Високоякісні пластирі ТМ «Milplast» – власний продукт медичної компанії Miltonia Health Science (Велика Британія). На території нашої держави компанію Miltonia Health Science представляє компанія Miltonia Pharma, яка спеціалізується на маркетингу, дистрибуції та роздрібних продажах медичних виробів в Україні.

Milplast – це високоякісні матеріали та передові технології європейського виробництва. Всі пластирі виготовляються на заводі компанії Eurosirel (Італія) і повністю відповідають вимогам директив ЄС та гармонізованим стандартам Європейського Союзу. В асортименті Milplast є пластирі на всі випадки життя: при неглибоких порізах на будь-яких ділянках тіла чи мозолях, водостійкі, кольорові для дітей і спеціальні для осіб з чутливою шкірою. Продукція Milplast не викликає алергії, не парить, не залишає слідів клею на шкірі, сприяє природному процесу загоєння.

Ще з початку повномаштабної війни компанія Miltonia Pharma долучилась до руху гуманітарної спільноти та надає допомогу тим, які цього найбільше потребують. А тепер має на меті підтримати медичний добровольчий батальйон «Госпітальєри».

Батальйон бере участь у російсько-українській війні з 2014 року – займається наданням першої медичної, домедичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту.

Долучаючись до благодійних ініціатив кожен з нас наближає перемогу!

 

Запитуйте в аптеках мережі «D.S.» або перегляньте та резервуйте онлайн продукцію Milplast на нашому сайті.

Про інші благодійні заходи, до яких ми долучаємось або ініціюємо, читайте в наших «Новинах», зокрема, за посиланням.