Радіємо, що 2023 рік став роком відновлення нашої повноцінної роботи і D.S. Таємна аптека прийняла у своєму атракційному підземеллі понад 12 тисяч відвідувачів! Дякуємо кожному нашому гостю за позитивні емоції, щирі посмішки та зацікавленість історіями фармацевтичної минувшини! У ній разом з вами ми черпаємо натхнення, ентузіазм і незламну віру в те, що Життя переможе!

Упродовж року працівники Таємної аптеки провели понад 1 500 екскурсій та майстер-класів! 104 дитини зі статусом ВПО (внутрішньо-переміщених осіб) та 12 Захисників України побували у нас безкоштовно, а понад 30 наших благочинних заходів відвідали близько 640 дітей та дорослих. Для кожного з Вас ми щиро відкриваємо своє серце, вдосконалюємося і стаємо кращими, дякуємо за довіру!

Помічники Таємного Аптекаря побували й за межами нашого таємного музею: протягом 2023 року ми завітали до львівського модульного містечка для внутрішньо тимчасово переміщених осіб на Сихові "Маріяполіс", де показали справжню магію аптекарської справи; відвідали учнів ліцею 38 ЛМР та розповіли про важливість аптекарської, історичної та музейної діяльності у сьогоденні! Приїздили з Таємною лабораторією до діток у Позитив-бібліотека "Промінчик", Пазл-бібліотека, не оминули й реабілітаційний дитячий центр святого Миколая у Брюховичах, завітавши із своєю Таємною Лабораторією до діток!

Щиро дякуємо за співпрацю ЯМаріуполь. Львів, Мій тато захищає Україну, Graham Bell - Платформа трансформації, Благодійний фонд HOPE.UA, Львівська обласна організація УТОГ, Мережа аптек "D.S.", Благодійний Фонд Опіка Майбутнього, Кіборги, УФОТО, Позитив-бібліотека "Промінчик", Пазл-бібліотека та багатьом іншим нашим партнерам і друзям!

Завжди намагаємося бути активним осередком туристичного та інтелектуального життя нашого міста. Тож у 2023 році традиційно взяли участь у заходах до Міжнародного Дня музеїв від Управління туризму м. Львова, провівши ряд екскурсій та лекцій, а також долучилися до переліку локацій у щорічних заходах в рамках Днів європейської спадщини, провівши лекцію про традиції аптекарської справи та династії аптекарів!  А ще – у співпраці із УФОТО провели лекцію на тему "Модерні аптеки Львова. Від 29 до 50+". Дякуємо за організаторам за співдію, а гостям – за цікавість до історії фармації та позитив!

2023 рік запам’ятається нам й низкою нових емоційних подій та нового досвіду: D.S. Таємна аптека взяла участь у фестивалі Неосвітній арсенал у Києві, здивувавши киян та гостей міста магічними експериментами; привітно прийняли у себе гостей з Німеччини – керівництво відомої фармацевтичної компанії "Баєр"!  Завершили рік виготовленням традиційного символу Різдва українців – Дідухів! Дякуємо Володимир Мишолівський за настрій та за чудові майстер-класи!

Також звітуємо, що упродовж 2023 року Помічники Таємного аптекаря передали на допомогу Збройним силам України близько 40 тисяч гривень – частку від продажу сувенірної продукції у нашій музейній крамничці. Працюємо на Перемогу разом!

До зустрічі в новому 2024 році, друзі!

Запрошуємо на екскурсії дорослих і дітей – ми готові дарувати вам позитив щодня!

Працюємо з 10:00 до 20:00, початок екскурсій щогодини!

Львів, площа Соборна,1

Запис на екскурсії за номером +380673705698 або на сайті www.secret.lviv.ua

Каталог нашої сувенірної продукції на сакральну, аптечну та жартівливу тематику можна переглянути на сайті за посиланням: https://secret.lviv.ua/tayemna-kramnytsya/ (придбати можна на місці або можливе відправлення Новою поштою).

Більше про події в Таємній аптеці – на сторінці музею у Facebook

А наш звіт за 2022 рік читайте тут: Працюємо для Перемоги: «Таємна Аптека» звітує про соціальні заходи у 2022 році