Продовжуємо розповідати про події у нашому інтерактивному музеї D.S. Таємна аптека, адже тут щодня відбувається чимало цікавого!

У жовтні наш музей прийняв у своєму атракційному підземеллі понад 1900 осіб – на екскурсіях, майстер-класах, презентаціях та уроках для школярів.

Цього місяця понад 30 дітей відвідали наші благочинні екскурсії – це малеча зі статусом ВПО з Луганщини, Запорізької області, Донеччини та Харківщини, а також підопічні Всеукраїнського єврейського благодійного фонду «Хесед-ар’є». А ще помічники Таємного Аптекаря разом із представниками благодійного фонду «Опіка майбутнього» попрацювали на виїзді – відвідали реабілітаційний центр святого Миколая у Брюховичах і привезли його вихованцям маленьку частинку своєї таємної лабораторії, аби вивчити з дітками чотири основні стихії.

Щиро зустрічаємо в Таємній аптеці і групи школярів! У нашому музеї проводяться шкільні музейні уроки із залученням інтерактиву: ми завжди відкриті до спільного з учителями створення цікавого навчання для учнів різного віку! Для співпраці звертайтеся до керівниці музею Іващишин Тетяни, +380673705698

Були раді вітати і наших захисників – воїнів ЗСУ, яких приймаємо безкоштовно, й іноземних гостей з Іспанії та Німеччини, для яких провели екскурсію англійською мовою.

Триває акція «Підвішена послуга», ініційована офісом туризму ЛМР, то ж заохочуємо долучатися до акції, придбавши квиток на екскурсії тим, хто з певних причин не має такої змоги це зробити. Акція «Частка від продажу сувенірів – на ЗСУ» теж продовжується! За жовтень помічники Таємного аптекаря передали у благодійний фонд «Повернись живим» 7995 грн.

Також нагадуємо, що у Таємній крамничці можна придбати комікси від кіборгів, всі вилучені кошти від продажу яких передаємо на потреби ЗСУ.

У нашій крамничці є багато цікавої сувенірної продукції для дорослих і дітей – на сакральну, фармацевтичну і жартівливу тематику (каталог тут, продукцію пересилаємо поштою).

Запрошуємо до Таємного Аптекаря за адресою:

м. Львів, площа Соборна, 1 (вхід через аптеку D.S.)

Працюємо щодня з 10:00 до 20:00, початок екскурсій щогодини!

Запис на екскурсії за номером +380673705698, або на сайті secret.lviv.ua