У червні 2023 року наш Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека прийняв понад 1800 відвідувачів, із них 54 особи, включно дітки зі статусом ВПО (внутрішньо переміщені особи), – відвідали благодійні безкоштовні екскурсії та майстер-класи.

Благочинні заходи у червні ми провели для таких організацій як Мій тато захищає УкраїнуCare in Action - Турбота в ДіїБлагодійний фонд HOPE.UAХристиянський дитячий просвітницький центр "Лілея" і були раді вітати маленьких вимушених переселенців з Кіровоградщини (м. Кропивницький), Харківської області (м. Ізюм), Донеччини, Херсонщини.

1 червня, у міжнародний День захисту дітей, Таємна аптека провела для усіх дітей екскурсії безкоштовно – відтак, такою акцією скористалися 138 маленьких відвідувачів! Також у цей день Лабораторія Таємного Аптекаря «на виїзді» завітала в Позитив-бібліотека "Промінчик", що на вул. Личаківській у Львові, аби зустрітися з дітьми, здивувати їх цікавинками і запросити до нашого закладу для пізнавального дозвілля.

За червень Таємна аптека передала на підтримку ЗСУ у фонд «Повернись живим» 5643 грн – у рамках нашої акції постійної дії «Частка від продажу сувенірів на ЗСУ». Також у музеї «D.S. Таємна аптека» триває соціальна акція, ініційована офісом туризму м. Львова «Підвішена послуга», згідно з умовами якої кожен охочий може придбати квиток на екскурсію соціально не захищеним верствам населення, тим самим подарувавши можливість відчути позитивні емоції під час екскурсії в «D.S. Таємній аптеці» тим, хто опинивня в кризових умовах життя. Запрошуємо долучатися до цієї акції!

Двері до нашого Таємного підземелля відчинені для дорослих і маленьких відвідувачів щодня з 10:00 до 19:00 за адресою:

Екскурсії починаються щогодини.

Запис за телефоном +380673705698

Відвідини для діток зі статусом ВПО – безкоштовні!

На фото: учні школи "Інтелект" завітали до Таємної аптеки, обираючи пізнавальне дозвілля!