У грудні наш музей D.S. Таємна аптека прийняв понад 800 відвідувачів!

Таємний аптекар був радий вітати на екскурсіях учнів зі львівських шкіл, львів’ян та гостей міста. 12 діток зі статусом внутрішньо-переміщених осіб з Харківщини, Донеччини, Запорізької, Миколаївської області та з Криму побували у нас безкоштовно. 9 військовослужбовців теж мали вільний вхід до нашого атракційного підземелля. Дякуємо українським бійцям за захист!

У грудні помічники Таємного Аптекаря провели благочинний майстер-клас з малювання на тему «Перемога України моїми очима» для 7 дітей з Маріуполя! Всі малюнки вже у наших захисників на фронті!

На День святого Миколая, 6 грудня, ми провели безкоштовні екскурсії для усіх діток, всього протягом дня безкоштовно відвідали музей 55 дітей, отримавши пігулочки для здійснення бажання!

Завершили місяць проведенням низки майстер-класів з виготовлення сакрального символу українців – Дідуха! Плекаємо власні українські традиції, шануємо і продовжуємо традиції справжньої фармації, бо D.S. – це традиція, справжня аптека!

Нагадуємо, що частка з продажу сувенірів триває! За грудень Помічники Таємного Аптекаря передали у благодійний фонд «Лелека», що допомагає рятувати життя медикам на передовій 5570 грн. Працюємо на перемогу разом! Переглянути каталог сувенірної продукції можна за посиланням: Сувеніри - Таємна Аптека (secret.lviv.ua), придбати можна безпосередньо в таємній крамничці на площі Соборній,1, або відправимо Новою Поштою!

У D.S. Таємній аптеці діє «Підвішена послуга», за допомогою якої кожен може придбати квиток і «підвісити» його для тих, хто не має можливості собі його придбати. Творімо добро разом!

Запрошуємо на екскурсії!

Чекаємо Вас щодня з 10:00 до 20:00, початок екскурсій щогодини!

Львів, площа Соборна,1

Запис на екскурсії за номером +380673705698 або на сайті www.secret.lviv.ua