У листопаді наш інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека», що на площі Соборній, 1 у Львові, відвідали близько 1000 гостей!

Із них ми прийняли 135 осіб на благочинних екскурсіях безкоштовно – це військові, дітки зі статусом ВПО, а також підопічні організацій «Hias Ukraine, Представництво «Хайес, Інкорпорейтед», БТ «Мій тато захищає Україну», ГО «Платформа трансформації». Також до Таємної Аптеки у цей період завітали представники фармацевтичної компанії Bayer з Німеччини. Гості прослухали екскурсію англійською мовою. Дякуємо за довіру, будемо дуже раді бачити вас знову!

28 листопада у співпраці з УФОТО, Львівський Фотомузей та з Львівським палацом мистецтв провели лекцію на тему «Модерні аптеки Львова: від 29 -ї до 50 +» від нашого екскурсовода Анатолія Гурина. Пригадали незаслужено забуті львівські аптеки, послухали цікаві історії про власників старовинних аптек міжвоєнного періоду та де вони були розташовані! Маємо берегти та популяризувати аптечну спадщину, адже це наша історія, наше коріння.

В «D.S. Таємній аптеці» діє благодійна акція «Підвішена послуга», за допомогою якої кожен зможе зробити добру справу – «підвісити» квиток на екскурсію тим людям, які не мають змоги придбати квиток самостійно. Акція «Частка від продажу сувенірів на ЗСУ» теж триває! За листопад Помічники Таємного Аптекаря передали 7692 грн у Благодійний фонд «Лелека», що допомагає медикам в Україні рятувати життя наших Воїнів на передовій.

Чимало оригінальних ідей для неповторних подарунків на свята ви можете знайти крамничці Таємної аптеки – на сакральну, аптечну і жартівливу тематику.

Каталог наших сувенірів тут: https://secret.lviv.ua/tayemna-kramnytsya/

Нагадуємо, що в Таємній крамничці можна придбати такі сувеніри, всі вилучені кошти від продажу яких ми передаємо на потреби Збройних сил України: Благодійні календарі (збір на дрон для спецпідрозділу ЗСУ), а також Комікси (на лікування та реабілітацію Воїнів із ССО ЗСУ).

Придбати сувенірно-подарункову продукцію можна в музеї – Львів, пл. Соборна, 1 (10:00-20:00), або Помічники Таємного Аптекаря відправлять Вам поштою!

До зустрічі на екскурсіях – щодня з 10:00 до 20:00

Початок екскурсій щогодини

Запис за номером 0673705698, або на сайті www.secret.lviv.ua

Будемо раді співпраці з вчителями для проведення музейних уроків та майстер-класів!