Будете у Львові – приходьте в Таємну аптеку на площі Соборній, 1. Наш Таємний аптекар запрошує дітей і дорослих щодня з 10:00 до 19:00, початок екскурсій в атракційному підземеллі щогодини!

Так, минулого місяця наш інтерактивний музей прийняв понад 1000 відвідувачів, із них 114 осіб відвідали благочинні екскурсії та майстер-класи. Це учасники та підопічні таких організацій як «ЯМаріуполь», БТ «Мій тато захищає Україну», Дитячий християнський центр «Лілея», ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування». Були раді вітати у себе в гостях діток зі статусом ВПО з Донецької, Запорізької, Харківської, Луганської областей. Щиро хочемо, аби всі, хто побував в Таємній аптеці, отримали новий імпульс до пізнання, бажання жити з натхненням і бачити красу довкола себе!

Із задоволенням зустрічаємо в Таємній аптеці й іноземних гостей: із США, Канади та Великобританії, адже в нашій програмі є екскурсії англійською мовою.

У нас продовжує діяти акція «Підвішена послуга», ініційована офісом туризму ЛМР, заохочуємо долучатися до акції, придбавши квиток на екскурсії тим, хто з певних причин не має такої змоги це зробити. Акція «Частка від продажу сувенірів на ЗСУ» теж продовжується – відтак, за липень помічники Таємного аптекаря передали у фонд «Повернись живим» понад 4000 грн.

Запрошуємо й вас відвідати Інтерактивний музей D.S. Таємну аптеку!

Приходьте парами, родинами, з дітьми і з вашими гостями!

• Запис на екскурсії за номером +380673705698
  • Львів, пл. Соборна,1 (вхід в аптеку D.S.).

Відвідини для діток ВПО – безкоштовні.

Перегляньте сторінки Таємної аптеки у facebook та instagram