У квітні наш інтерактивний музей D.S. Таємна аптека прийняв близько 800 відвідувачів!

Тут побували дітки зі статусом ВПО (внутрішньо-переміщені особи) з Харківщини, Херсонщини, Донецької та Луганської області і Запоріжжя, які відвідали наші екскурсії безкоштовно! Дякуємо нашим Захисникам, цього місяця були раді бачити у себе на екскурсіях 12 військовослужбовців, що також відвідали наші екскурсії безоплатно.

Цього місяця помічники Таємного Аптекаря провели благочинні екскурсії – для діток з організації ЯМаріуполь, для хлопчиків із Родинного центру «Жива перлина», групи з Жовківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру "Злагода". Щиро дякуємо за відвідини нашого музею і за незабутні емоції!

Побували у таємному підземеллі майбутні фармацевти Хмельницького базового медичного фахового коледжу. Студенти ознайомились із історією аптекознавства, тогочасими вимогами до медичної освіти, психологічними аспектами майбутньоі професії, сформованими століттями. Помічник Таємного Аптекаря пан Анатолій провів цікаву та пізнавальну екскурсію містом та місцями першоджерел фармацевтичної справи.

Крім того, у Таємній аптеці зустрічали відвідувачів із закордону: гості з Ліверпуля прослухали екскурсію англійською мовою, дякуємо за візит!

Нагадуємо, що акції «Частка від продажу сувенірів на ЗСУ», а також «100% з продажу коміксів на ЗСУ» тривають! За квітень Таємна аптека передала 4350 грн у благодійний фонд «Лелека», що опікується медиками на передовій, а також 800 грн від продажу коміксів Кіборги на реабілітацію та лікування наших Захисників! Працюємо разом на перемогу!

Музей D.S. Таємна аптека запрошує на екскурсії, майстер-класи, уроки та фотосесії. На екскурсіях в Таємній аптеці завжди цікаво!

Детальніше дізнавайтеся на сайті www.secret.lviv.ua або за номером 0673705698

До зустрічі щодня з 10:00 до 20:00
Львів, площа Соборна,1

Переглянути каталог сувенірів Таємної аптеки можна тут: https://secret.lviv.ua/tayemna-kramnytsya/

На фото: студенти Хмельницького базового медичного фахового коледжу.