Трохи гарних новин із таємного підземелля! Наш інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека у березні активно провадив соціальну діяльність: Помічники Таємного Аптекаря радо зустріли на безкоштовних екскурсіях 4 діток-ВПО (внутрішньо-переміщені особи) із різних міст України, зокрема, із Харкова, Києва, Запоріжжя та Дніпра, а також 6 воїнів ЗСУ!

Мали змогу відвідати наш незвичний музейний заклад безкоштовно й десятки дорослих і маленьких екскурсантів під наставництвом громадських організацій та благодійних фондів, як от Благодійний фонд Hope.ua, Care in Action - Турбота в Дії, НРЦ "Оберіг", «Пласт».

Пишаємося, що географічне коло відвідувачів нашого музею зростає: окрім українців, наші екскурсії протягом березня відвідали уродженці Іспанії та Німеччини, прослухавши екскурсію англійською мовою!

Нагадуємо, що частку від реалізації сувенірів нашої таємної крамнички Таємна Аптека передає на потреби ЗСУ й саме завдяки вам у березні 3510 грн скеровано у фонд «Повернись живим». Цю патріотичну акцію продовжуємо й надалі.

«D.S. Таємна аптека» підтримує й соціальну акцію «Підвішена послуга», ініційовану офісом туризму міської ради тому Ви й надалі можете дарувати можливість відвідати наш музей тим, хто не має змоги цього зробити.

Ми радо запрошуємо дорослих і дітей до нашого музею на екскурсії, майстер-класи, музейні уроки!

Запис за телефоном +380673705698

Докладна програма відвідин і можливість замовити екскурсію також є на сайті Таємної аптеки

Чекаємо кожного!

м. Львів, пл. Соборна, 1 (вхід через аптеку D.S.)

Працюємо щодня з 10:00 до 18:00

Екскурсії починаються щогодини.