Чудова новина – продукцію французького бренду Roger&Gallet відтепер представлено в асортименті мережі аптек «D.S.». З цієї нагоди пропонуємо акцію-знайомство: з 9 по 15 лютого діє знижка 25% на весь асортимент бренду.

Серед товарів, які зможуть придбати наші клієнти: ніжні гелі для душу, оригінальне тверде парфумоване мило, приємні креми для рук, легкі парфумерні води.

Історія бренду Роже і Галлє Roger&Gallet

Історія бренду Roger&Gallet починається в Італії, коли молодий італієць на ім’я Giovanni Paolo Feminis у 1693 році створює Aqua Mirabilis – лікарський засіб на основі 18 рослин, вирощених у монастирському саду у Флоренції. Засіб використовували для розтирань та омовінь під час лікування різних недуг.

Неролі з відновлювальними властивостями, освіжаюча лаванда, протизапальний лемонграс, тим'ян з антисептичною дією... цей рецепт пройшов через століття і перетнув кордони, щоб опинитися у місті Кельн, де його унаслідував і запатентував Жан Марі Фаріна. Так народився Одеколон «Кельнська вода».

У 1806 Жан Марі Фаріна вирушає до Парижу, де створює свій власний парфумерний дім. Він модернізує формулу Aqua Mirabilis, створює одеколон Жан Марі Фаріна і стає офіційним постачальником королівського двору. Подейкують, що засіб припав до душі самому Наполеону!

Читайте також: Як швидко отримати онлайн-консультацію лікаря дерматолога (чи лікарів інших спеціальностей) 

У 1862 Арман Роже і Шарль Галлє наслідують оригінальний рецепт одеколону і засновують будинок Roger&Gallet, продовжуючи впроваджувати нові ідеї і створювати нові продукти.

У 1879 було створене перше кругле парфумоване мило Roger&Gallet, яке згодом стане візитівкою бренду. Поява цього продукту здійснила маленьку революцію, адже до того мило було лише квадратної форми – не дуже зручної у використанні. Але головним стало навіть не це: для виробництва парфумованого мила, яке виготовляється методом варіння у котлі, застосовується традиційна техніка парфумування, яка забезпечує збереження аромату до останнього використання мила.

Тепер, коли бренд здобув світову славу, всі продукти Roger&Gallet проходять суворий дерматологічний контроль та підходять для різних типів шкіри, в тому числі й чутливої. У складі засобів немає силіконів, парабенів, штучних барвників.

До того ж аромати, які використовує бренд у своїх засобах, надзвичайно ніжні і свіжі: кожен знайде собі парфумерні води, мила чи гелі на свій смак – від освіжаючого цитрусу до легких та екзотичних квіткових нот.

Переглянути асортимент продукції Roger&Gallet і зробити онлайн-резервування можна на нашому сайті: https://apteka-ds.com.ua/show-brand/roger-gallet


Дякуємо компанії ТОВ Бьюті Лайф – офіційному представництву Roger&Gallet в Україні – за надану інформацію про історію бренду.