Від 24 січня люди віком 60+ можуть скористатися коштами програми «єПідтримка» для придбання ліків у всіх аптеках «D.S.», зокрема зарезервувавши їх онлайн на нашому сайті або в мобільному додатку.

Згідно з Постановою КМУ №29 від 19.01.2022, особа, яка досягла 60 років, може оплатити карткою «єПітримки» покупку медикаментів, що включені до Державного реєстру лікарських засобів. Під час покупки можна скористатися перевагами за карткою клієнта «D.S.» (миттєва знижка і бонусні бали).

Розрахунок можливий лише у безготівковій формі – можна розрахуватися спеціальною банківською пластиковою карткою або через NFT-систему (за допомогою смартфона).

Сума чека не може перевищувати 1000 грн (якщо сума чека менше ніж 1000 грн – залишок коштів залишається на картці).

На сьогодні банками-партнерами програми єПідтримки є: А-Банк, Альфа-Банк, Востокбанк, Izibank, Monobank, Ощадбанк, Приватбанк, Raiffeisen bank, Укргазбанк. Фізичні картки єПідтримки наразі видають Альфа-Банк і Monobank.

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – не важливо, головне, щоби на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років.

За кошти програми можна придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці. Інші товари аптечного асортименту (дієтичні добавки, медичні вироби, косметику тощо) можна оплатити іншою карткою або готівкою.

У часі карантину рекомендуємо резервувати ліки у наших аптеках через мобільний додаток або на нашому сайті. А ще – зекономите, адже при резервуванні онлайн для всіх користувачів встановлені нижчі ціни, аніж роздрібні аптечні. Знижка та бонусні бали за карткою клієнта «D.S.» діють так само, як і під час покупок в аптеках.

Уточнити наявність ЛЗ в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Щоби мати Картку клієнта завжди із собою, для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Детальніше про програму, а також відповіді на поширені запитання читайте тут.

Будьте здорові й бережіть себе!