До уваги власників картки клієнта мережі аптек «D.S.»!

У нашій програмі лояльності додано нову можливість: накопичені бали тепер можна вигідно використати на онлайн-консультації лікарів різних спеціальностей!

Ці консультації здійснюються через мобільний додаток Likar Online, їх проводять спеціалісти передових клінік Києва та Львова, чергові лікарі доступні цілодобово.

Сервіс Likar Online дозволяє:

• отримувати термінові та планові онлайн-консультації лікарів різних спеціальностей не виходячи з дому
  • обирати лікарів та зручний час консультації
  • отримати медичне призначення та електронний рецепт на ліки
  • отримати альтернативну медичну думку щодо діагнозу, результатів аналізів
  • завантажувати та зберігати медичну документацію

Хоча особисте відвідування лікаря є обов'язковими у деяких ситуаціях, дистанційні консультації онлайн мають чимало переваг, серед яких економія часу очікування на прийом до лікаря, можливість отримати консультацію від фахівців, які перебувають далеко від вашого місця проживання, уникнення витрат на поїздку та ін.

За 300 бонусних балів можна придбати доступ до сервісу Likar Online на 3 місяці (буде списано 299 гривень балами з вашої картки клієнта і 1 гривня з банківської картки).

Оформити купівлю бонусними балами на 3 місяці (або за власні кошти на 3-6-12 місяців) та більше про сервіс Likar Online – за посиланням (лендінг):

Порядок дій:

1. Авторизуйтесь на нашому сайті https://apteka-ds.com.ua/ за номером телефону, на який Ви реєстрували свою картку клієнта D.S. (або вперше зареєструйтесь, щоб отримати номер картки клієнта D.S. на сайті)
  2. Перейдіть на сторінку «Послуга Likar Online» (це посилання за потреби знайдете у верхньому меню на головній сторінці сайту або у футері)
  3. Уважно ознайомтесь з можливостями і перевагами послуги Likar Online
  4. Щоб оформити купівлю послуги Likar Online бонусними балами на 3 місяці:
  • Натисніть клавішу «Оплатити підписку»
  • Оберіть тариф «3 місяці – 300 гривень» (доступна оплата балами)
  • Внесіть номер телефону, за яким Ви авторизувалися та реєстрували картку клієнта D.S.
  • Оберіть форму оплати «Бали»
  • Якщо залишок балів на вашій картці 299 і більше – купівля за бали доступна (буде списано 299 гривень балами з вашої картки клієнта і 1 гривня з банківської картки).
  • Натисніть «Підтвердити оформлення підписки» і завершіть процес оплати
  • Після оплати Вам надійде смс з промокодом та посиланням на завантаження додатка Likar Online
  • Завантажте додаток Likar Online

для android https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.likaronline.telemed.android
для ios https://apps.apple.com/ua/app/likar-online/id1453504242

• Здійсніть реєстрацію в додатку Likar Online та активуйте промокод, який надійшов в смс
  • Готово! Отримуйте за потреби онлайн-консультації лікарів протягом 3 місяців.

Доступ до послуги Likar Online на 3-6-12 місяців Ви також можете сплатити на тій же сторінці безготівково.

Довільну суму або весь залишок балів можна переказати й на благодійність – у будь-якій нашій аптеці, звернувшись до фармацевта, або самостійно в особистому кабінеті на нашому сайті.

Повний текст правил програми лояльності для власників картки клієнта мережі аптек «D.S.» – тут

Сервіс Likar Online надає:

ТОВ «ТЕЛЕМЕДИЦИНА»

04052 м. Київ, вул. Глибочицька буд.13, секц.1, оф.2

Код ЄДРПОУ: 43534299

Телефон Служби цілодобової підтримки Likar Online: +38 063 880 19 12

Нормативні посилання

В Україні нормативно-правову базу використання телемедичних технологій регулюють:

• Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування телемедицини» від 9 серпня 2023 року № 3301-IX.
  • Наказ МОЗ України «Про затвердження нормативних документів щодо застосування телемедицини у сфері охорони здоров’я» № 681 від 19.10.2015 року