Благочинні ініціативи, волонтерство та турбота про довкілля давно стали частиною корпоративного життя нашої компанії. У цій публікації – кілька прикладів того, як ми проводимо вільний час, аби це було з користю та позитивом.

Так, у квітні наші працівники зі Львова доєдналися до щорічної акції з висадки дерев, яку ініціювала ГО Добро.Дій. Загалом у планах організаторів було висадити майже 180 тисяч дерев і тим самим озеленити 30 локацій у різних куточках Львівщини. Ми посадили саджанці сосни у Дідушицькому лісництві на Стрийщині.

Минулого місяця наші колеги з Хмельницького взяли участь у благодійному спортивному заході «Сталевий кордон 2.0». Метою забігу було зібрати кошти для потреб прикордонників – придбати портативний радіоелектронний засіб протидії безпілотним апаратам (РЕБ). Цього року наша мережа була не лише учасником, але й партнером заходу.

Традиційно щомісяця у мережі аптек «D.S.» працівники власноруч готують партії корисних солодощів з горіхів і сухофруктів для ЗСУ. Смачний і поживний перекус є чудовим джерелом енергії, а звістки від воїнів з подякою за батончики завжди мотивують продовжувати нас працювати задля перемоги. Кілька кілограмів енергетичних батончиків вже доставлено адресатам. Ми не зупинимось!

Читайте також: Енергетичні батончики для військових: перевірений рецепт від аптекарів D.S.

Також систематично долучаємося до плетіння маскувальних сіток у різних локаціях, до прикладу, у студентській бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» (м.Львів, вул. Митрополита Андрея, 3). Тут без вихідних волонтери працюють над цільовими замовленнями від наших військових. Долучайтесь і ви до захисту тих, хто захищає нас, бо ж віднайти декілька годин часу для допомоги воїнам – важливе рішення кожного українця в тилу. 

Більше про напрямки благочинності мережі аптек «D.S.» читайте в поточних новинах, а також у Соціальній звітності нашої компанії.