Cпівпраця з громадськими організаціями та благодійними фондами, що опікуються тими, хто опинились у кризових обставинах життя – невід’ємна частина корпоративної соціальної відповідальності мережі аптек «D.S.».

У цій публікації – лише кілька нещодавніх прикладів такої взаємодії і щира подяка нашим багаторічним і новим партнерам за небайдужість та безупинну копітку роботу:

• Разом із ГО і БФ "Розвиток Громади" реалізували вже чимало благодійних ініціатив. От і знову відгукнулись на звернення щодо потреб у засобах гігієни для підопічних Буківського дитячого будинку-інтернату для дівчат, а також самотніх дідусів та бабусь, що перебувають у хоспісному відділенні Журавнівської міської лікарні. Обидва заклади дислокуються на Львівщині. Відтак працівники ГО і БФ "Розвиток Громади" укотре привезли і дітям, і стареньким передачку з фруктами, побутовою хімією та засобами гігієни. Хай ці скромні дарунки бодай почасти покращать умови проживання цим людям!
  • Із тим же партнером у рамках ініціативи «Аптечка добра» надали найнеобхідніші ліки для кількох самотніх львів’янок похилого віку, які потребують постійної медикаментозної підтримки, а ще – долучилися до благодійного наповнення усім необхідним придбаного автомобільного причіпу для бійців 24 ОМБр імені короля Данила, якого давно потребували військові.
  • Із готовністю відгукуємось на запити щодо закупівлі ліків від неприбуткової організації Люди Лютого/Liudy Liutoho, активісти якої об'єднались від самого початку повномасштабного вторгення росії у лютому 2022 року і третій рік поспіль скеровують медикаментозну та гуманітарну допомогу для потреб мешканців і лікарень на деокупованих та прифронтових територіях, зокрема, на півдні Ураїни;
  • Надали знижку на медикаменти, потрібні для порятунку домашніх тварин, зокрема, покинутих собак, яких небайдужі волонтери вивозять із зони бойових дій. ГО Залізні Крила вже опублікували фото-звіт з отримання товарів, які вони повезуть на Харківщину. Неможливо залишатися осторонь допомоги тим, хто її гостро потребує, а особливо беззахисним братам нашим меншим!
  • Фінансово підтримали ініціативу «Вихідні у Львові» від студентської ГО Україна – єдина УКУ, що вже 10 років працює над освітніми і культурними проєктами для дітей з прифронтових територій, а тепер і таких, які перебували під окупацією росії. У рамках ініціативи відбулась навчально-культурна програма для групи 30 осіб дітей і молоді з деокупованої Ізюмщини.
  • Співпрацює з громадськими організаціями та благодійними фондами і наш Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека: на екскурсії до Таємного Аптекаря безоплатно приходять дітки-ВПО, дітки-сироти, дітки наших захисників, серед яких, до прикладу, маленькі підопічні БО Мій тато захищає Україну, які вже неодноразово відвідали наше атракційне підземелля.  Хай дитинство дітей в Україні буде справжнім дитинством – попри всі виклики страшної війни!

Спільними зусиллями робимо все для перемоги і розвитку України!

Більше про наші проєкти та новини корпоративного життя – на нашому сайті, на офіційній сторінці у Facebook та у Соціальних звітах мережі аптек D.S.

Ілюстрація: Джерело