Повсякчас намагаємося збільшувати доступність лікування для пацієнтів в Україні, тож незмінно шукаємо шляхів стійкого зниження цін на ліки, якими б могли скористатися насамперед соціально вразливі верстви населення, включно особи зі статусом внутрішньо переміщених (ВПО).

Для цього постійно ведемо перемовини з основними виробниками і постачальниками ліків, аби стабільно пропонувати нашим клієнтам все більш привабливі, нижчі та акційні ціни на різні товарні групи аптечного асортименту, насамперед на найбільш уживані препарати від хронічних захворювань, для стаціонарного лікування та від поширених сезонних недуг, а також надаємо можливість отримувати додаткові знижки нашим постійним клієнтам за рахунок накопичення бонусних балів у рамках нашої програми лояльності.

Триває спеціальний проєкт мережі аптек D.S. «Програма економії та вигоди»* – у низці аптек нашої мережі у різних регіонах.

У рамках цього проєкту щомісяця пропонуємо чимало акційних знижок до 25% (подекуди – й більше) на різноманітні актуальні сезонні товари, які можна придбати без рецепта лікаря, а також на визначені дієтичні добавки, медичні вироби, засоби гігієни, продукцію для дітей. Тож звертайте увагу на сигнальні цінники на полицях торгівельної зали аптеки і скористайтесь вигідними пропозиціями вдало поповнити свою домашню аптечку!

Крім того, як і в усій мережі аптек «D.S.», пред’явникам картки клієнта мережі аптек «D.S.» передбачено нарахування бонусних балів ("кешбек") згідно з правилами програми лояльності у розмірі 3% (крім акційних товарів), а на лінійку товарів власної торгової марки «Arbor Vitae» – у подвійному розмірі 6% (крім акційних товарів):

Тож не втрачайте нагоди додаткової економії при покупці товарів аптечного асортиментну – фіксуйте придбані товари на свою картку клієнта, а накопичений кешбек вигідно використовуйте як знижку на наступні покупки!

Уже традиційно на вітчизняному аптечному ринку товари за нижчими цінами можна отримати, зробивши попередньо резервування онлайн. Дотримуємося такого підходу і ми: при резервуванні на нашому сайті (або на інших сайтах із пошуку ліків), здебільшого, ціни нижчі**, аніж аптечні. Тож резервуйте онлайн вигідно! Так ви зекономите не тільки певні кошти, але й свій час: готове замовлення невдовзі вже чекатиме вас в аптеці і ви зможете швидше його отримати.

Уточнити наявність товарів можна нашому сайті або за безкоштовним номером нашого Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Про здоров’я дбаємо – перемогу наближаємо!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

*Умови, термін дії акції «Спеціальний проєкт «Програма економії та вигоди» та адреси аптек, в яких вона діє, затверджено наказами адміністрації. Планований термін дії 13.09-31.12.2023 року. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови і термін дії без завчасного і/або додаткового попередження.

Перелік аптек, в яких діє акція (оновлено 14.02.2024, може бути невичерпний):

  • Львівська обл., м. Львів - м. Винники, вул. Галицька, 18
  • Львівська обл., м. Стрий, майдан Ринок, 20
  • Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 38
  • Хмельницька обл., м. Шепетівка, проспект Миру, 36-А
  • Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 37
  • Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 26-А
  • Волинська обл., м. Луцьк, проспект Соборності, 20-В
  • Рівненська обл., м. Острог, вул. Східна (колишня Мануїльського), 33
  • Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Добровольського, 5
  • Черкаська обл., м. Сміла, вул. Соборна, 89-А

 

** ціни нижчі на 2-7% на різні товарні групи; відсоток зниження ціни може змінюватися; відсоток зниження ціни з акційними знижками не сумується.