У січні наш інтерактивний музей "D.S. Таємна аптека" прийняв на екскурсіях до свого атракційного підземелля понад 600 осіб.

Безкоштовно наші екскурсії відвідали 9 діток зі статусом ВПО (внутрішньо-переміщені особи) з Маріуполя, Запоріжжя, Херсонщини, Донеччини та з Миколаївщини. Були також раді вітати на безкоштовних екскурсіях Захисників України!

Цього місяця Таємна аптека мала й іноземних гостей: Помічники Таємного Аптекаря були раді вітати мешканців США, для яких провели екскурсію англійською мовою.

У нашому музеї діє «Підвішена послуга», де кожен охочий може придбати квиток на екскурсію тим, хто не має змоги цього зробити. Творімо добро разом!

У січні D.S. Таємна аптека оголосила акцію «Подаруй Таємній аптеці історію – отримай подарунок»! В рамках цієї акції кожен може подарувати музею старовинний аптечний чи медичний посуд і отримати подарунок від Таємного Аптекаря. Щиро дякуємо усім за підтримку!

Акція «Частка від продажу сувенірів на ЗСУ» продовжується! Цього місяця Таємна аптека передала на ЗСУ 5072 грн. Працюємо на перемогу!

Переглянути каталог сувенірів можна на сайті www.secret.lviv.ua

Запрошуємо на екскурсії, майстер-класи, уроки, дні народження до музею D.S. Таємна аптека!

Працюємо для вас щодня з 10:00 до 20:00 без вихідних!

Чекаємо Вас за адресою

Львів, площа Соборна,1 (вхід через аптеку D.S.), запис на екскурсії за номером +380677219061

До зустрічі в D.S. Таємній аптеці!